100 Super Hot – online výherní automat

Hledáte zábavný výherní automat, který není příliš technický? S video automatem 100 Super Hot zdarma budete mít možnost zažít zábavu výherních automatů bez přidaných zvonků a píšťalek. Automaty 100 Super Hot mají jednoduché rozvržení, zvuky a základní grafiku s omezenou animací. Pokud dáváte přednost tomu, abyste se nemuseli starat o žádné přidané funkce, pak je tato hra pro vás ideální!

Ve hře je k dispozici několik úžasných bonusových nabídek, jako jsou symboly Wild Red 7 a symboly Scatter s jednou hvězdou. Vaším cílem ve hře je získat co nejvíce stejných symbolů na jedné výherní řadě. Pokud vám padnou všechny stejné symboly na jedné výherní řadě, získáte jackpot. Jackpot můžete vyhrát prostřednictvím libovolné výše sázky, ale čím více vsadíte, tím větší je výhra.

Budete mít možnost sledovat, jak se na obrazovce točí symboly, z nichž všechny jsou různé symboly ovoce. Jsou tu citrony, hrozny, melouny, švestky, třešně a pomeranče. Pozadí tvoří jednoduchá, jednolitá černá obrazovka, která usnadňuje sledování symbolů. V této hře je použito jen velmi málo jednoduchých zvuků. Ve hře je k dispozici 100 výherních řad. To je na hru s nízkou technologií a vysokou volatilitou vysoká hodnota.

K dispozici je výplatní tabulka, ve které si můžete prohlédnout výhry a zjistit tak své potenciální výhry. K dispozici je jackpotová výhra, kde se peníze od všech hráčů sčítají do velkého banku. Potenciál vyhrát velké peníze je fantastický!

Vývojářská společnost EGT

Poskytovatelem softwarové platformy pro automatovou hru 100 Super Hot zdarma je společnost EGT (Euro Games Technology). EGT je tvůrcem mnoha zábavných automatových her a nabízí mnoho různých her s úžasnými tématy a styly. Společnost EGT navrhla automaty 100 Super Hot pro lidi, kteří chtějí zachovat jednoduchý styl hraní. Hra obsahuje barevné ovoce s jednoduchým pozadím a několik přidaných dalších grafických prvků a zvuků, které umocňují zážitek. Někdy mohou přidané funkce způsobit zmatek a změnit styl hry, proto ji EGT navrhla pro uživatele, kteří tento styl hry preferují. Tato hra představuje jednoduchý tematický slot bez zbytečných kudrlinek.

EGT se přizpůsobí všem rozpočtovým stylům hry. Ať už patříte mezi hráče, kteří hrají málo, nebo hodně, s hrou 100 Super Hot Slots můžete vsadit tolik, kolik chcete, a stále máte dobrou šanci na výhru. K dispozici je 100 výherních řad, ale můžete hrát 20, 10 nebo dokonce 5, pokud tomu dáváte přednost. Mince se pohybují v rozmezí od 0,40 do 0,80 maximální sázky na jedno roztočení.

Funkce výherního automatu

Automat 100 Super Hot má 5 válců se 4 řadami a 100 výherních řad. Přes každý z 5 válců vede výherní řada v mnoha směrech: vertikálně, horizontálně nebo klikatě. Cílem hry je, aby na výherní řadě padlo 5 stejných symbolů. Po roztočení se může objevit symbol Red 7 Wild. Pokud se objeví symbol Red 7, nahradí ostatní symboly ve hře a vytvoří výherní kombinaci. Červená sedmička vyplácí za každý symbol jinou výhru. Při sázce na celou řadu 5 vyplatí 10x, hrozny 4x, švestky nebo melouny 2x a 1x za třešně, citrony a pomeranče. Pokud vám padne 5 symbolů Scatter s hvězdou, získáte výplatu ve výši 500x sázky. Nejlepší výhrou je obrazovka plná červených sedmiček, která vám přinese 1000násobek sázky. V této hře nejsou žádné další bonusové nabídky.

V dolní části obrazovky najdete základní ovládací prvky hry. Pomocí symbolů plus a minus si můžete vybrat sázku na řadu a počet výher, které chcete hrát. Pokaždé můžete kliknout na tlačítko Start nebo použít funkci automatického spuštění, která se roztočí automaticky. K dispozici je tlačítko Stop, takže můžete kdykoli převzít kontrolu zpět. Pro tuto hru není stanoven žádný rozpočet ani herní styl. Každý si užije šanci získat vysoké výhry a zároveň si užít spoustu zábavy!

Pokud se rádi bavíte a hrajete automatové hry, pak je pro vás automat 100 Super Hot jako stvořený! Ačkoli ještě nebyl představen pro mobilní zařízení, snadno se k němu dostanete přímo online! Pokud patříte k těm, kteří neradi pokládají peníze bez předchozího vyzkoušení, pak si hru můžete nejprve vyzkoušet zdarma, bez nutnosti stahování. Pokud máte rádi jednoduché a přitom zábavné hry na automatech, pak si tuto hru nemůžete nechat ujít! Tato hra je velmi spolehlivá a svým stylem patří k těm nejlepším. Tak na co ještě čekáte? Skočte online a vyzkoušejte tento online výherní automat ještě dnes! Nebudete zklamáni!

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat 100 Super Hot zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 100 Super Hot

Vydání: 10.06.2017
Druh hry: Automaty
Výrobce: EGT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 100
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Gamble, Progressive Jackpot, Wild Symbol, Bonus symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95.76 %

Volatilita: Nízká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: x1000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry 100 Super Hot

Demo automatu 100 Super Hot najdete přímo zde na naší stránce! Zatímco jste v něm, můžete také vyzkoušet tisíce dalších her zdarma – bez nutnosti registrace!

Ano, výherní automat 100 Super Hot byste měli najít v mnoho kasinech. Výpis kde si můžete zahrát automat máte na naší stránce také.

Automat 100 Super Hot vyrobila společnost EGT. Tento bulharský poskytovatel softwaru je v oboru velmi oblíbený a stojí za mnoha dalšími špičkovými hrami, jako jsou Rainbow Luck a Mayan Spirit.