20 Dazzling Hot – online výherní automat

Slot 20 Dazzling Hot hráče zavede do vzpomínek a nabídne většinu funkcí, které najdete v klasických hrách. Vydání bylo vyvinuto společností EGT, předním poskytovatelem online slotů, zejména v žánru klasických automatů. Grafika slotu 20 Dazzling Hot je velmi jednoduchá. Válce jsou umístěny na pozadí prázdné černé plochy, na níž jsou pouze symboly ovoce. Uvidíte ovoce jako citrony, melouny, třešně, pomeranče, švestky a další. Symboly jsou vyloženy tak, aby byly živé a jasné na pozadí tmavých válců. Nečekejte mnoho bonusových funkcí, protože slot 20 Dazzling Hot je klasický. Má tedy funkci gamble, která se spouští po úspěšných výhrách a jackpotech. Tento slot si můžete zahrát zdarma zde na GoodLuckMate.

Všechny výherní kombinace se vyplácejí zleva doprava, s výjimkou symbolů Scatter. Symbol „Star“ je scatter a objevuje se na všech válcích.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat 20 Dazzling Hot zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 20 Dazzling Hot

Vydání: 25.05.2018
Druh hry: Automaty
Výrobce: EGT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 20
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Gamble, Progressive Jackpot, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95.95 %

Volatilita: Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: x1000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry 20 Dazzling Hot

Demo automatu 20 Dazzling Hot najdete přímo zde na naší webové stránce! Zatímco jste v něm, můžete také vyzkoušet stovky dalších her zdarma – bez nutnosti registrace!

Automat 20 Dazzling Hot vyrobila společnost EGT. Tento bulharský poskytovatel softwaru je v oboru velmi oblíbený a stojí za mnoha dalšími špičkovými hrami.