20 Golden Coins – online výherní automat

Online automat 20 Golden Coins posouvá ovocné hry na vyšší úroveň. Hrajte na 20 výherních řadách s nízkou až střední volatilitou, 95,50% RTP a divokými symboly. Sbírejte zlaté mince za peněžní výhry, užijte si šanci vyhrát jackpot.

Pociťte, jak vám stoupá hladina fruktózy, když roztočíte online slot 20 Golden Coins s motivem ovoce. Tato pětiválcová hra od EGT stojí na fialovém pozadí, které připomíná vesmír.

Scatter s hvězdou, který nabízí výhru až 200 000 mincí, je nejlépe vyplaceným symbolem. Následuje symbol 7 Wild, hrozen, meloun a švestka. Mezi méně platící symboly výherního automatu 20 Golden Coins patří pomeranč, citron a třešně.

Symbol Wild nahrazuje všechny symboly slotu 20 Golden Coins kromě symbolů Scatter (hvězda), mince a sbírky.

Bonusové mince padají na válcích 1, 2, 3 a 4. Pokud na válci 5 padne symbol „Sbírej“, získáte peněžní hodnotu každé mince.

Pokud padnou mince a z roztočení nevyplyne žádná výhra, spustí se funkce Mystery Nudge. Při ní se pátý válec posune a dá vám druhou šanci, že vám padne symbol sbírky.

Každou výhru rovnou nebo menší než 3 500 mincí, která vám na slotu 20 Golden Coins online padne, budete mít díky funkci gamble šanci zvýšit. Uhodněte, zda je karta červená, nebo černá, a pokud uhodnete správně, zdvojnásobte svou výhru. Pokud uhodnete špatně, přijdete o všechno.

Pak je tu kolo Jackpot Cards, které se může spustit náhodně při každém roztočení. Vybírejte z 12 karet, dokud nenajdete tři stejné barvy, a vyhrajte příslušnou jackpotovou výhru.

Online automat 20 Golden Coins možná vypadá jednoduše, ale má toho hodně do sebe. Tato hra od EGT nabízí nízkou až střední volatilitu, 20 výherních řad a 95,50% RTP. Sbírejte zlaté mince pro výhry, hrajte o šanci zdvojnásobit svou výhru a spusťte náhodný jackpot pro konečnou odměnu.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat 20 Golden Coins zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 20 Golden Coins

Vydání: 17.01.2022
Druh hry: Automaty
Výrobce: EGT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 20
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Gamble, Progressive Jackpot, Wild Symbol, Bonus symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95.5 %

Volatilita: Nízká, Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: x1000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry 20 Golden Coins

Můžete hrát 20 Golden Coins slot zdarma přímo zde na naší webové stránce. Doporučujeme také vyzkoušet funkce některých ze stovky dalších demoverzí od špičkových poskytovatelů, které máme na webu.

Ano, je. Než jsme automat 20 Golden Coins uznali za bezpečný, zkontrolovali jsme ho. Najděte si chutný uvítací bonus v bezpečném online kasinu, které hostí katalog her EGT, a začněte.

Výherní automat 20 Golden Coins nabízí 95,50% RTP, nízkou až střední volatilitu, symboly Wild, zlaté mince s peněžní odměnou a jackpot, který lze spustit při jakémkoli náhodném roztočení.

Určitě! Ve skutečnosti je slot 20 Golden Coins jedním z našich nejoblíbenějších mobilních slotů. Hrajte na stolním počítači, tabletu i chytrém telefonu při zachování špičkové kvality bez ohledu na operační systém.