20 Super Hot – online výherní automat

Pokud máte rádi horké výherní automaty s retro symboly, které jsou pořádně žhavé, pak si zahrajte online výherní automat „20 Super Hot“ od společnosti EGT. Za roztočení všech starých známých symbolů, jako jsou hrozny, melouny, švestky, citrony, pomeranče a třešně, na vás čeká spousta ovocných výher. K dispozici jsou také velké bonusy prostřednictvím symbolů Wild 7 a Scatter Star a také funkce Double-Up Gamble, která vám pomůže ještě více zvýšit vaše výhry.

Sázky na roztočení se skládají z 20 nastavených linií, různých kreditních sázek a kreditních hodnot a je zde dostatek kombinací pro všechny typy hráčů automatů, aby si našli tu, která vyhovuje jejich preferovanému stylu hry. Tento žhavý slot si dokonce můžete užít kdykoli a kdekoli se vám zachce, pokud chcete hrát pomocí svého nejnovějšího mobilního iPadu nebo tabletu.

Válce mají standardní uspořádání mřížky 5 x 3, avšak všechny vaše výhry přivítají retro symboly, které vzplanou a upečou vaše ovoce. Jen buďte opatrní, až si budete opékat švestky – věřím totiž, že to může být docela bolestivé.

20 Super Hot je pozitivně žhavým místem výher a bonusů, které můžete získat hned od prvního roztočení. Výhry s nejnižší nominální hodnotou jsou melouny a švestky (ať už pečené, nebo ne), ale i za ně se vyplácí až 2 000 mincí. Tuto částku můžete okamžitě zdvojnásobit s třešněmi, pomeranči nebo citrony, které vyplácejí až 4 000 mincí, zatímco hrozny jsou na vrcholu s nejvyšší výhrou 8 00 mincí.

Hra má dva bonusové symboly, kterými jsou Lucky Red 7 a Scatter Star, a oba nabízejí hráčům možnost vyhrát opravdu vysoké ceny. Sedmičky mohou udělit výhry dvěma různými způsoby, přičemž všechny sedmičky mohou nahradit všechny ostatní symboly a vytvořit tak pokud možno více výherních kombinací. Také mohou samy o sobě přinést okamžité výhry, když vytvoří výherní řadu – za 5 z nich se vyplácí 20 000 mincí. Pokud si myslíte, že to zní skvěle – pak si budete přát hvězdu (nebo 5 hvězd), protože 5 Scattered Stars vám přinese 200 000 mincí.

Kdykoli vyhrajete výhru, nabídne se vám také možnost zdvojnásobit ji v bonusové hře Gamble. Stačí, když si správně vyberete, zda bude hrací karta červená nebo černá. Každou výhru můžete hazardovat až pětkrát – díky tomu můžete i výhru 2 000 mincí proměnit až v 64 000 mincí.

Ve hře je 20 nastavených řad, ale můžete si vybrat, zda je chcete vsadit s různými kombinacemi kreditových sázek a kreditových hodnot. Kreditní sázky se pohybují od 20 do 400, zatímco hodnoty kreditů od 0,01 do 0,1.

Tak to jsou hořící retro symboly, spousta výher a ještě větší bonusy – určitě nám dáte za pravdu, že tohle je superžhavý automat!

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat 20 Super Hot zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 20 Super Hot

Vydání: 01.07.2014
Druh hry: Automaty
Výrobce: EGT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 20
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Gamble, Progressive Jackpot, Wild Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95.79 %

Volatilita: Nízká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: x1000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry 20 Super Hot

Můžete hrát 20 Super Hot slot zdarma přímo zde na naší webové stránce. Doporučujeme také vyzkoušet funkce některých ze stovky dalších demoverzí od špičkových poskytovatelů, které máme na webu.

Ano, je. Než jsme automat 20 Super Hot uznali za bezpečný, zkontrolovali jsme ho. Najděte si chutný uvítací bonus v bezpečném online kasinu, které hostí katalog her EGT, a začněte.

Ve výherním automatu 20 Super Hot můžete spustit několik bonusových funkcí, včetně symbolů Wild, vysoce výherních symbolů Scatter a funkce Gamble.