40 Burning Hot 6 Reels – online výherní automat

S naší recenzí slotu 40 Burning Hot 6 Reels se posunete na vyšší úroveň. 40 Burning Hot 6 Reels, který pochází ze stáje EGT, je oblíbeným nostalgickým automatem a zvyšuje zábavu na válcích.

Hra nabízí stohované symboly, 40 pevných výherních řad a spoustu akce. Můžete získat symboly Wild a speciální symboly Scatter s pětimístnými výhrami. A kdo by odolal klasické funkci gamble od EGT?

Pokud navíc milujete progresivní výherní automaty, zahřeje vás bonusová funkce Mystery Jackpot Cards. Jedná se o jedinečný přístup společnosti EGT ke sdruženým jackpotům, kdy každé roztočení může spustit bonusové kolo s parádní výhrou. K mání je jedna ze čtyř hlavních progresivních cen.

Co se týče klasických titulů, společnost EGT je lídrem v oblasti zábavných a snadno hratelných automatových her. Jak si ale automat 40 Burning Hot 6 Reels online stojí ve srovnání s ostatními hrami z katalogu EGT? Pojďme se do toho ponořit s odbornou recenzí.

Bulharský vývojář online kasin, společnost EGT (Euro Games Technology), se v posledních několika letech proslavil svou nabídkou klasických 3válcových a 5válcových automatů.

Hry jako 20 Burning Hot a Great 27 se vyznačují jednoduchou hratelností a řadou lákavých výher. Mnoho z těchto her se však také zapojuje do progresivní hry Mystery Jackpot Cards.

Bonusová hra Mystery Jackpot Cards je čtyřúrovňová propojená progresivní hra, která má potenciál vyplatit šestimístnou částku.

Hra 40 Burning Hot 6 Reels je jedním z novějších přírůstků do nabídky výherních automatů. Zatímco mnoho her EGT má 3 nebo 5 válců, tato nová hra je vybavena 6 válci.

Online slot 40 Burning Hot 6 Reels má 40 pevných výherních řad, které nelze upravovat. Vsadit můžete minimálně 5 mincí a hodnoty mincí začínají na pouhých 0,01. Klasická mincovní tlačítka EGT vám umožní upravit sázky jediným klepnutím. Mince můžete nastavit tak, abyste na jedno roztočení vsadili 5, 100, 250, 500 nebo 1 000 mincí.

V naší recenzi slotu 40 Burning Hot 6 Reels jsme zjistili, že se můžete zaměřit na osm pravidelných symbolů. Na spodní úrovni vám mohou padnout pomeranče, švestky, citrony nebo třešně. Ty všechny vám vyplatí 5-200 mincí, když vám padne tři až šest stejných symbolů.

Symboly střední úrovně jsou zvonek (10-500 mincí), meloun a hrozny. Meloun a hrozny vynášejí 15-1000 mincí za tři až šest stejných symbolů. Červená sedmička je symbol jackpotu a vyplácí 30-3000 mincí, když vám padne tři až šest symbolů na aktivní výherní řadě.

S tolika hromádkami naši odborníci na recenze automatů 40 Burning Hot 6 Reels online zjistili, že hra je hodně volatilní. Pomocí symbolů s nízkou výplatou je možné trefit poměrně dost pěkných výher, ale trefit sedmičky s velkou výplatou je těžší.

Také od společnosti EGT představil automat 40 Burning Hot světu vlastní značku 40řádkových her tohoto vývojáře. Je to stále nostalgický automat v mnoha ohledech a symboly jsou zastoupeny řadou třešní, pomerančů a zlatých zvonků. Po každém kvalifikačním roztočení můžete také náhodně spustit bonusovou hru Mystery Jackpot Cards.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat 40 Burning Hot 6 Reels zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 40 Burning Hot 6 Reels

Vydání: 29.08.2019
Druh hry: Automaty
Výrobce: EGT
Počet válců: 6
Počet výherních linií: 40
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Wild Symbol, Expanding Symbol
Jackpot: Ne
RTP: 95.9 %

Volatilita: Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: x3000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry 40 Burning Hot 6

Na naší webové stránce si můžete zdarma zahrát demo 40 Burning Hot 6 Reels a stovky dalších podobných automatů. Je to ideální způsob, jak prozkoumat funkce hry!

Ano, jen se musíte ujistit, že tak činíte v důvěryhodném online kasinu. Podívejte se na naše doporučení bezpečných online kasin, kde si můžete zahrát hru 40 Burning Hot 6 Reels.

Automat 40 Burning Hot 6 reels má vysokou volatilitu, 6 válců a 40 pevných výherních řad. Více informací o tom, jak se liší od ostatních automatů, najdete v našem průvodci zde.