40 Super Hot – online výherní automat

40 Super Hot je populární automat, který běží na softwarové platformě Euro Games Technology (EGT). Tento barevný výherní automat obsahuje symboly ovoce, tradiční sedmičky, které jsou divokými symboly, a hvězdy, které jsou symboly scatteru.

Hru zahájíte nastavením sázky. Minimální a maximální velikost mince je 1. Sázku si však můžete vybrat z 5 nabízených sázek, které jsou umístěny pod válci. Tlačítka sázek fungují také jako start, takže jakmile si vyberete sázku, začnou se válce tohoto slotu točit. Pokud chcete sázku opakovat, můžete kliknout na zelené tlačítko Start v pravém rohu. Hra má 40 pevných výherních linií. Případně můžete použít funkci „Automatická hra“ a točit několik kol bez přerušení.

V případě výhry můžete stisknutím aktivního tlačítka „Gamble“ vstoupit do kola Gamble. Ve funkci Gamble musíte uhodnout barvu karty výběrem možnosti „Černá“ nebo „Červená“. Pokud jste uhodli barvu karty, objeví se uprostřed obrazovky nová karta lícem dolů a začne blikat červeně a černě. Správný odhad zvýší vaši výhru. Špatný odhad však vede k ukončení hry a ztrátě všeho. Hru můžete také ukončit sami a vyzvednout si výhru.

K dispozici je také bonusová hra Jackpot Cards Mystery, která se náhodně spustí během hraní jakékoli hry s razítkem Jackpot Cards. Jackpot Cards Mystery je čtyřúrovňový jackpot. Každá úroveň mystery jackpotu je znázorněna barvou karty, respektive kartami: KŘÍDLA, DIAMONTY, SRDCE a PÍKY.

Po spuštění se dostanete do bonusové hry Jackpot Cards, kde se zobrazí pole pro výběr složené z 12 karet lícem dolů. Karty vybírejte kliknutím levým tlačítkem myši, dokud se neobjeví 3 stejné symboly karetních barev. Získáte úroveň tajemství Jackpot Cards odpovídající odhalené barvě.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat 40 Super Hot zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 40 Super Hot

Vydání: 04.07.2014
Druh hry: Automaty
Výrobce: EGT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 40
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Progressive Jackpot, Wild Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95.81 %

Volatilita: Nízká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: x1000.00 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry 40 Super Hot

Přímo zde na naší webové stránce! Bez registrace můžete hrát automat 40 Super Hot a stovky dalších tolikrát, kolikrát chcete.

Automat 40 Super Hot má 5 válců, každý se čtyřmi řadami a 40 pevných výherních řad. Více informací o tomto typu hracích automatů najdete v našem průvodci.