Automat After Dark Dice zdarma

97%

RTP

Volatilita

5 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o After Dark Dice
Vydání
Výrobce E-Gaming
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1.000 Kč
Funkce Multiplikátor, Wild symbol
Téma Hororové automaty, Kostky

After Dark Dice – Vzrušující dobrodružství na válcích od eGaming

After Dark Dice od eGaming je úchvatný hrací automat, který kombinuje temnou, hororovou tématiku s klasickými herními prvkami, jako jsou kostky. S pěti válci a pěti výherními liniemi tento automat nabízí širokou škálu zábavy a vzrušení. Jeho RTP 97,00% je nadprůměrné, což zaručuje hráčům dobré šance na výhru.

 

Funkce automatu After Dark Dice

After Dark Dice se může pochlubit řadou funkcí, které zvyšují šance hráčů na výhru a dodávají hře další rozměr. Wild symboly v této hře mohou nahradit jakýkoliv jiný symbol, což pomáhá vytvářet výherní kombinace a zvyšovat výhry.

Jednou z nejzajímavějších funkcí automatu After Dark Dice je násobitel. Tato funkce může násobit vaše výhry, což znamená, že můžete skutečně vyhrát velké částky. Násobitel je aktivován za určitých podmínek a může dramaticky zvýšit hodnotu vašich výher.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

eGaming – Přední český vývojář automatů

Společnost eGaming se řadí mezi přední české vývojáře automatů a jejich hry jsou oblíbené u hráčů po celém světě. After Dark Dice je dalším příkladem jejich kvalitního a inovativního přístupu k vývoji her. Společnost eGaming se zaměřuje na vytváření zábavných her s atraktivní grafikou, poutavým herním prostředím a zajímavými funkcemi.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu After Dark Dice

Automaty zdarma 2023

Synot Games

Synot Games

Zveřejněno: 19.07.2023

Naposledy aktualizováno: 19. 7. 2023

Nejčastější otázky o automatu After Dark Dice