After Dark – online výherní automat

Užijte si Halloween po celý rok a připravte se na strašidelnou zábavu, které nechybí humor ani velké výhry pro šťastné hráče.

After Dark je výherní automat vytvořený společností eGaming a určený pro fanoušky hororu a strachu. Ve hře se mísí klasické téma kostek se známými děsivými příšerami a stvořeními, která číhají hluboko ve tmě, když se nikdo nedívá. Pokud jste dostatečně odvážní, abyste se jim postavili, můžete být další, kdo vyhraje jackpot této hry.

Vše, co potřebujete vědět o hře After Dark a jaké jsou její sázky, se dozvíte v naší kompletní recenzi.

After Dark má jednoduché téma a poměrně jednoduchou grafiku, což ovšem neznamená, že by hra neměla vůbec žádný charakter. Tmavé a červené pozadí vypadá jako plameny olizující válce umístěné uprostřed. Symboly jsou světlé a velmi dobře viditelné, zatímco příkazová tlačítka v dolní části herní obrazovky zůstávají spíše nenápadná, aby hráčům pomohla ponořit se do herního vesmíru.

Stručně řečeno, After Dark sází na jednoduchost a klasické strašidelné téma, které hráče přitahuje. Výsledek je poměrně přesvědčivý, aniž by byl revoluční. Podívejme se, co se o hratelnosti dozvíme v naší další části.

Herní matice obsahuje 5 rotujících válců a 5 pevných výherních řad, které udávají, kde na obrazovce musí padnout kombinace symbolů, aby se proměnily v peněžní výhry. Pomocí tlačítka sázky pod válci si zvolte sázku, tedy částku kreditů, kterou budete riskovat při dalším tahu. Až budete připraveni, roztočte válce a zjistěte, zda je štěstí na vaší straně.

Čím více peněz se rozhodnete na válce vsadit, tím více můžete ve hře After Dark získat na oplátku. Vaše sázka určuje budoucí výhry stejně jako kombinace symbolů. Mějte to na paměti a neváhejte použít tlačítko maximální sázky, abyste šli do hry naplno a zjistili, zda můžete trefit jackpot. A konečně, After Dark nabízí také režim automatické hry. Jeho aktivací necháte válce volně se otáčet a sázku budete vkládat znovu a znovu.

Nejčastějšími symboly hry jsou barevné kostky s čísly od 1 do 6. Jejich výherní kombinace se skládají ze 3, 4 nebo 5 stejných symbolů na výherní řadě a můžete s nimi vyhrát od 1 do 16násobku celkové hodnoty sázky. Jinými slovy skromný začátek.

Další na řadě jsou symboly vrány, kočky, býka, upíra a Drákuly. Většina z nich také umožňuje krátké kombinace 2 symbolů, které spustí malou peněžní výhru. Největší odměna, která je zde k dispozici, odpovídá 500násobku vaší aktuální sázky. A na válcích hry After Dark toho můžete objevit ještě více.

V první řadě je symbol tesáku divokou kartou hry a jako takový může nahradit jakýkoli jiný symbol na válcích. Tím získáte další šanci na skórování dalších výherních kombinací. Kromě toho se tesáky rozšíří na celý válec, na kterém se objeví, pokaždé, když se objeví.

Kostky s označením 1, 2, 3 a 4 mají také speciální funkci, která zde stojí za zmínku. Shluky těchto kostek mohou spustit násobitele výher, aby byly jejich výplaty o něco zajímavější. Například zaplnění celé obrazovky jednou z nich znásobí celou výhru o 5. Podívejte se do tabulky výplat a zjistěte více o dalších dostupných násobitelích.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat After Dark zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 After Dark

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 5
Téma: Hororové sloty
Bonus: Multiplier, Wild Symbol
Jackpot: Ne
RTP: 97 %

Volatilita:
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra:

❓ Nejčastější otázky týkající se hry After Dark

Můžete hrát After Dark slot zdarma přímo zde na naší webové stránce. Doporučujeme také vyzkoušet funkce některých ze stovky dalších demoverzí od špičkových poskytovatelů, které máme na webu.