Automat Age of Gold Multi Reels zdarma

Age of Gold Multi Reels
85%

RTP

Střední

Volatilita

243 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Age of Gold Multi Reels
Vydání
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Free spiny, Gamble, Respin, Wild symbol
Téma Ovocné automaty

Symboly Automatu Age of Gold Multi Reels

Třešně

Třešně

Pomeranč

Pomeranč

Citrón

Citrón

Kiwi

Kiwi

Švestka

Švestka

Hrozny

Hrozny

Meloun

Meloun

Wild symbol

Wild symbol

Symbol Wild nahrazuje ostatní symboly. Pokud je navíc symbol součástí výherní linie, dostaneš free spin zdarma.

Age of Gold Multi Reels – online automat od Apollo Games

Vydejte se na epickou cestu časem s Age of Gold Multi Reels, vzrušujícím výherním automatem od společnosti Apollo Games. Vydejte se do starověkých civilizací a odhalte tajemství ztracených pokladů a mýtického bohatství. Age of Gold Multi Reels je vizuálně ohromující automat, který je ukázkou důrazu této společnosti na detail a podmanivou grafiku. Hra obsahuje několik válců, z nichž každý představuje jinou epochu, od starověkého Egypta po středověkou Evropu. Díky nádherně navrženým symbolům a pohlcujícímu pozadí vás každé roztočení přenese do jiné historické epochy.

Ale není to jen estetika, co dělá hru pozoruhodnou. Tento výherní automat nabízí řadu speciálních funkcí, které umocňují vzrušení a zvyšují vaše šance na vysokou výhru. Dávejte pozor na symboly Wild, které mohou nahradit jiné symboly a vytvořit tak výherní kombinace, a také na bonusová kola, která nabízejí napínavou interaktivní hru a možnost získat značné odměny. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní a plynulé hratelnosti je hra vhodná jak pro příležitostné hráče, tak pro zkušené milovníky automatů. Odhalte v sobě objevitele, roztočte válce a odhalte poklady minulosti v tomto podmanivém výherním automatu.

Funkce automatu Age of Gold Multi Reels

Age of Gold Multi Reels od Apollo Games nabízí řadu speciálních funkcí, které zlepšují hratelnost a zvyšují vaše šance na zbohatnutí. Zde je několik pozoruhodných funkcí, které můžete v tomto poutavém slotu očekávat:

  1. Více sad válců: Age of Gold Multi Reels nabízí několik sad válců, z nichž každá představuje jinou historickou epochu. Toto jedinečné uspořádání poskytuje dynamický a pohlcující herní zážitek, když cestujete časem a setkáváte se s různými symboly a motivy.
  2. Symbol Wild: Hra obsahuje symboly Wild, které mohou nahradit jiné symboly a vytvořit tak výherní kombinace. Tyto symboly často zobrazují ikonické prvky z různých historických období, což hře dodává další vrstvu tematického ponoření.
  3. Roztočení zdarma: Hra může zahrnovat také bonusové roztočení zdarma, které se spustí, když na válcích padnou symboly Scatter. Během kola roztočení zdarma můžete točit válci bez použití vlastních kreditů, čímž se zvýší vaše šance na získání lukrativních kombinací.

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Age of Gold Multi Reels

Automaty zdarma 2024

E-Gaming

E-Gaming

E-Gaming

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Age of Gold Multi Reels