Aladdin the Golden Palace – online výherní automat

Výrobce hry Synot se v tomto zábavném online video automatu s názvem Aladdin the Golden Palace vrátil k jedné z nejznámějších lidových pohádek ze Středního východu. Je plný známých postav, jako je titulní hrdina, džin a princezna.

Hra se hraje na klasické sadě válců 5×3, která generuje 20 pevných způsobů sázek, jež se vyplácejí zleva doprava. Džin je divoký symbol, který má několik vlastností včetně toho, že je výplatním symbolem. Nahrazuje všechny symboly kromě symbolu Scatter, který spouští bezplatná kola a je také výplatním symbolem. Během volných her se symbol Wild také rozšíří a zaplní válec, pokud se podaří vytvořit výherní kombinaci, čímž zvyšuje šance hráčů na výhru.

Aladin a zlatý palác má také možnost hazardní hry, kdy hráči mohou riskovat celou nebo polovinu své výhry v karetní hře, kde musí uhodnout barvu další karty. Tato hra je omezena horní hranicí výhry. Hráči mohou hazardovat až desetkrát nebo si výhry kdykoli vyzvednout. Vedle symbolů Wild a Scatter je tu celkem 5 hlavních výherních symbolů, které doplňuje dalších 5 symbolů karet.

Oficiální RTP hry Aladdin the Golden Palace je 96,18 %, ale zkontrolujte si ho v kasinu, ve kterém jste se rozhodli hrát, protože se může lišit. Tento slot hodnotíme jako středně až vysoce variabilní.

Tři nebo více bonusových symbolů Scatter na válcích odmění hráče 10 bezplatnými roztočeními, která lze spustit znovu. Během této fáze hry, kdy se na válcích objeví divoký džin, se rozšíří a vyplní válec, pokud se podaří vytvořit výherní kombinaci.

Fanoušci tvorby tohoto designéra zde na naší stránce, najdou mnoho dalších automatů Synot zdarma, včetně slotu Respin Joker od Synotu.

Téma, grafika a zvuková stopa

Tématem hry je klasický arabský příběh o líném Aladinovi a jeho mnoha dobrodružstvích poté, co dostane kouzelnou lampu, ve které je neznámo proč uvězněn džin. Stejně jako v původním příběhu je i v tomto slotu džin klíčem k bohatství.

Grafika je propracovaná a honosná, jak se na příběh v pozadí sluší, a sadu válců po obou stranách rámují ukazatele výherních řad.

V pozadí zahlédneme sultánův zlatý palác a zvukovou stopu tvoří tradiční blízkovýchodní strunné nástroje.

Velikosti sázek a výhry

Velikosti sázek ve hře Aladdin the Golden Palace se pohybují od 5 do 1000 a výplatní tabulka pro pět stejných výher je následující:

  • Bonus = x200 Celková sázka

  • Wild = x50 Celková sázka

  • Aladin = x40

  • Princezna/lampa = x30

  • Truhla/Scimitary = x20

  • Eso = x6

  • Král/královna = x5

  • Jack/Desítka = x4

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Aladdin the Golden Palace zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Aladdin the Golden Palace

Vydání: 02.03.2020
Druh hry: Automaty
Výrobce: SYNOT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 20
Téma: Magic
Bonus: Gamble, Free Spiny, Wild Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ne
RTP: 96.18 %

Volatilita: Střední, Vysoká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Aladdin the Golden Palace

Oficiální RTP je 96,18 %, ale je variabilní a některé recenze uvádějí rozmezí 10 %, takže je důležité zkontrolovat výhodu kasina, ve kterém hrajete.

Ano, Synot ve svých hrách s 3×3 válci obvykle nemá symbol Wild, ale stejně jako ve většině svých her s většími válci má Aladdin the Golden Palace symbol Wild, který vyplácí a rozšiřuje se ve volných hrách.