Amazon’s Battle – online výherní automat

Každý miluje mýty a legendy plné epických hrdinů, kteří vítězí nad silami zla. Od starověkých civilizací až po moderní komiksy jsou hrdinské postavy běžné v celé lidské historii.

Legenda o Amazonkách, divokých bojovnicích, je jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších příběhů vůbec. Společnost EGT se chopila iniciativy a adaptovala tento příběh do podoby výherního automatu, který je stejně ambiciózní jako původní příběh.

Amazons‘ Battle zavede hráče na nepřátelské území. Hra se bude odehrávat hluboko v divočině, v džungli plné nebezpečí a záhad. Toto místo však nepostrádá krásu. Obloha je většinou jasná a ubývající světlo evokuje soumrak. Na úrovni země je vegetace bujná a zelená, se složitým listovím a kořeny. Kotouče se nad scenérií jednoduše vznášejí. Džungle je tichým místem, hru neruší žádná hudba a zvukové efekty spouštěné po každé výhře jsou nenápadné a spíše krátké. Celkově má hra Amazons‘ Battle jasné estetické kvality, ale není možná tak pohlcující nebo detailní jako jiné hry EGT, například Zodiac Wheel.

Hra se hraje na pěti aktivních válcích, na kterých můžete vsadit maximálně 30 výherních řad. Na začátku můžete svou pozornost zaměřit na postranní záložky vlevo a vpravo od válců, abyste si vybrali počet výherních řad, které chcete aktivovat: může to být 1, 5, 10, 20 nebo 30 výherních řad. Mezi nimi nemůžete mít žádný jiný počet výherních řad.

Dalším logickým krokem je výběr počtu mincí, které chcete vsadit na jednu výherní řadu. I v tomto případě je zde několik zkratek v dolní části herní obrazovky, které vám usnadní práci. Na jednu výherní řadu můžete vsadit buď 1, 2, 5, 10 nebo 20 mincí a ani zde není k dispozici žádná jiná volba. Výběrem výše vaší sázky se okamžitě spustí válce. Své poslední výhry můžete jako vždy vsadit kliknutím na příslušné tlačítko. Vaším úkolem pak bude uhodnout barvu skryté karty, abyste zdvojnásobili svou sázku. Je povoleno hrát několik kol, ale mějte na paměti, že první chyba, kterou uděláte, ukončí hru – a vaše nově získané zlato.

Alternativně můžete zvolit režim automatické hry díky oranžovému tlačítku na levé straně. Ten vám umožní užívat si nepřerušovanou hru tak dlouho, jak si budete přát – stačí stisknout ikonu stop, kdykoli se budete chtít vrátit do režimu jednotlivých kol.

Po každé výhře se může spustit náhodná bonusová hra Jackpot Cards. V takovém případě obracejte karty lícem dolů, dokud neodhalíte tři stejné barvy. Vyhrajete odpovídající progresivní jackpot, jehož přesnou výši si můžete ověřit na příslušném displeji v horní části obrazovky.

Poslední dva symboly válců vnášejí do hry další prvek překvapení a vzrušení.

Prvním z nich je karta Wild, kterou představuje černý kůň. Jedná se o stohovaný symbol, což znamená, že se objevuje pouze ve skupinách po třech v řadě, přičemž může pokrýt celý válec a nahradit jakýkoli základní symbol a vytvořit tak výherní kombinace.

A konečně symbol sekery a štítu je naskládaný symbol Scatter, který se může objevit na 2., 3. a 4. válci. Abyste mohli spustit až 15 bezplatných kol, musíte jich mít kdekoli na obrazovce sedm nebo více.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Amazon’s Battle zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Amazon’s Battle

Vydání: 10.06.2015
Druh hry: Automaty
Výrobce: EGT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 30
Téma: Zvířecí sloty
Bonus: Free Spiny, Progressive Jackpot, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: 96.17 %

Volatilita: Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: x1000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Amazons Battle

Slot Amazons Battle najdete zdarma na našich stránkách! Zjistěte, jestli je to hra pro vás, a pak se podívejte i na některé z našich dalších titulů.

Bezpečné kasino je vždy tím nejlepším místem pro sázení skutečných peněz. Naši odborníci sestavili seznam nejbezpečnějších online kasin, abyste si mohli s klidným svědomím užít slot Amazons Battle.

Za výherním automatem Amazons Battle stojí tým EGT. Tento poskytovatel softwaru vytváří hry od roku 2002 a jeho tituly najdete v mnoha špičkových kasinech.