Automat Amazon’s Battle zdarma

Amazon’s Battle
96%

RTP

Střední

Volatilita

30 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Amazon’s Battle
Vydání
VýrobceEGT
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Free spiny, Progresivní jackpot, Scatter symbol
Téma Starověké civilizace

Online automat Amazon’s Battle zdarma

Online automat Amazon’s Battle od vývojáře EGT je zábavná a napínavá hra, která vás zavede do světa amazonských bojovnic. Tento automat má 5 válců a 20 výherních linií a nabízí širokou škálu funkcí, jako jsou wild symboly, scatter symboly a bonusové hry. Grafika a animace jsou velmi kvalitní a přidávají hře atmosféru dobrodružství. Zvuky jsou dobře sladěné s tématem hry a pomáhají udržet napětí.

Jednou z nejzajímavějších funkcí automatu Amazon’s Battle je bonusová hra, kde můžete vyhrát dodatečné výhry. Tato hra se aktivuje, když na válcích padne určitý počet scatter symbolů. V bonusové hře se ocitnete v bojové aréně a vaším úkolem bude vybrat si jednu ze tří amazonských bojovnic a bojovat s protivníkem. Výhra závisí na výsledku souboje.

Celkově lze říci, že Online automat Amazon’s Battle od vývojáře EGT je skvělou volbou pro ty, kteří hledají napínavou a zábavnou hru s širokou škálou funkcí. Vysoká míra výher a kvalitní grafika a zvuky jsou jen některé z výhod, které tuto hru činí tak atraktivní.

 

Zajímavosti o automatu Amazon’s Battle

Vývojářská společnost EGT se opět ukázala jako schopný tvorce kvalitních a zábavných online automatů, a Amazon’s Battle je jen dalším příkladem jejich talentu. S tímto automatem si hráči mohou užít skvělou zábavu a zároveň bojovat o vysoké výhry.

 

Zajímavosti o automatu Amazon’s Battle od vývojáře EGT:

 • Amazon’s Battle je výherní automat se tématem dávných bojovníků Amazonie.

 • Automat má 5 válců a 30 výherních linií.

 • Hlavními symbolami na válcích jsou Amazonky, šaman, meče, kůže a orel.

 • Automat nabízí možnost získání vysokého jackpotu a množství bonusových funkcí, jako jsou například násobitelé výher, volitelný výběr výher a další.

 • Grafické zpracování automatu je na vysoké úrovni a vyniká realistickými animacemi a detailními symbolickými ilustracemi.

 

Funkce automatu Amazon’s Battle

Automat Amazon’s Battle od vývojářské společnosti EGT nabízí řadu zajímavých funkcí pro hráče. Tyto funkce zahrnují:

 • 5 válců: Automat má 5 válců, na kterých mohou hráči hledat výherní kombinace.

 • 20 výherních linií: Automat má 30 výherních linií, což zvyšuje šance na výhru pro hráče.

 • Scatter symboly: Scatter symboly v automatu Amazon’s Battle slouží k aktivaci bonusových funkcí, jako jsou například volné hry.

 • Wild symboly: Wild symboly v automatu Amazon’s Battle slouží k nahrazování jiných symbolů, což zvyšuje šance na výhru.

 • Bonusová hra: Automat Amazon’s Battle obsahuje bonusovou hru, která je aktivována pomocí scatter symbolů. Bonusová hra nabízí hráčům možnost vyhrát dodatečné peníze.

 • Gamble funkce: Automat Amazon’s Battle nabízí hráčům možnost zvýšit svou výhru pomocí Gamble funkce, která umožňuje hráčům vsadit své výhry na žolíka nebo eso.

 

Vývojářská společnost EGT se opět ukázala jako schopný tvorce kvalitních a zábavných online automatů, a Amazon’s Battle je jen dalším příkladem jejich talentu. S tímto automatem si hráči mohou užít skvělou zábavu a zároveň bojovat o vysoké výhry.

 

Vývojář automatů EGT

EGT (Euro Games Technology) je vývojářská společnost, která se zaměřuje na vývoj a výrobu herního software pro online kasina a kamenná kasina po celém světě. Společnost byla založena v roce 2002 a od té doby se stala jednou z nejrespektovanějších a nejuznávanějších společností v oboru.

EGT se specializuje na výrobu automatů s tématy jako jsou klasické hry, dobrodružství, historie a mýty. Tyto automaty jsou k dispozici jak pro online, tak i pro kamenná kasina a zahrnují širokou škálu funkcí, jako jsou bonusové hry, náhodné jackpoty a mnoho dalšího.

Vynikající grafika a zvukový efekt jsou pro automaty od EGT typické a dělají z nich jedinečný zážitek pro hráče. Navíc, společnost dbá na to, aby všechny své hry splňovaly nejpřísnější standardy kvality a bezpečnosti.

V současnosti má EGT sídlo v Sofii, Bulharsku a pobočky po celém světě, včetně Evropy, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky. Společnost se neustále rozvíjí a zavádí nové produkty na trh, což ji řadí mezi jedny z nejinnovativnějších vývojářů herního software.

V závěru lze říci, že EGT je významnou společností v oboru vývoje herního software, která poskytuje kvalitní a zábavné hry pro hráče po celém světě. S ohledem na její dlouholeté zkušenosti a kvalitní produkty, lze bezpochyby říci, že EGT je jednou z nejlepších voleb pro hráče hledající skvělý herní zážitek.

 

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

  Zveřejněno: 08.07.2023

  Naposledy aktualizováno: 12. 7. 2023

  Nejčastější otázky o automatu Amazon’s Battle