Big Joker
95%

RTP

Střední

Volatilita

5 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Big Joker
Vydání
VýrobceCT Gaming
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Wild symbol
Téma Joker automaty, Ovocné automaty, Retro automaty

Online automat Big Joker zdarma

Big Joker od vývojáře CT Gaming je jedním z mnoha online automatů, které nabízejí hráčům možnost vyzkoušet své štěstí a zábavu. Tento automat se inspiroval klasickými automaty a přináší jednoduchý design s jednoduchými funkcemi. Hráči mohou využít šance na výhru skrze 5 válců a 5 výherních linií. Automat také nabízí možnost sázení na více linií najednou, což zvyšuje šanci na výhru. Bonusovými symboly jsou joker a zlatý hrací automat, které mohou hráčům přinést dodatečné výhry. Celkově lze říci, že Big Joker od vývojáře CT Gaming je jednoduchý a zábavný online automat pro všechny typy hráčů.

 

Zajímavosti o automatu Big Joker 

Hledáte vzrušující zážitek s vysokou šancí na výhru? Pak byste neměli minout Big Joker, výherní automat od renomovaného vývojáře CT Gaming. Tento automat vás okouzlí svým klasickým designem s joker motivem a nabídne vám nezapomenutelný zážitek plný zajímavostí.

 

Zajímavosti o automatu Big Joker v bodech:

 • Big Joker je výherní automat od společnosti CT Gaming.

 • Tento automat má klasickou designovou linii s joker motivem jako hlavní tématikou.

 • Big Joker má 5 válců a 5 výherních linií.

 • Hlavní atrakcí automatu je bonusová hra s joker karty, ve které mohou hráči vyhrát dodatečné výhry.

 • Automat podporuje různé měny a může být instalován v kasinu nebo v prostředí pro hry na automatech.

 • CT Gaming se specializuje na vývoj herního softwaru pro automaty a má široké portfolio různých typů her.

 • Big Joker je jen jedním z mnoha produktů od tohoto vývojáře a společnost se snaží vždy přinášet nové a zajímavé hry pro hráče po celém světě.

 

Funkce automatu Big Joker

S 5 válci a 10 výherními liniemi má Big Joker dostatečně vysokou šanci na výhru, ale hlavním lákadlem je bonusová hra s joker kartami. Automat podporuje různé měny a může být instalován v kasinu nebo v prostředí pro hry na automatech.

Big Joker je navržen tak, aby byl spolehlivý a bezporuchový, což je důležité pro hráče, kteří hledají automat s nepreberným množstvím funkcí. Vývojář CT Gaming se specializuje na vývoj herního softwaru pro automaty a Big Joker je jen jedním z mnoha produktů od tohoto renomovaného vývojáře.

 

Funkce automatu Big Joker v bodech:

 1. Válce a výherní linie: Big Joker má 5 válců a 5 výherních linií.

 2. Bonusová hra: Hlavní atrakcí automatu je bonusová hra s joker kartami, ve které mohou hráči vyhrát dodatečné výhry.

 3. Vysoká šance na výhru: Díky 5 válcům a 5 výherním liniím má Big Joker vysokou šanci na výhru.

 4. Spolehlivost: CT Gaming se specializuje na vývoj herního softwaru pro automaty a Big Joker je konstruován tak, aby byl spolehlivý a bezporuchový.

 

Vývojář automatů CT Gaming

CT Gaming je jedním z vedoucích vývojářů herního softwaru pro automaty. Společnost se specializuje na výrobu kvalitních a spolehlivých automatů, které poskytují hráčům nezapomenutelný zážitek plný napětí a zábavy.

Vývojářství CT Gaming se projevuje v každém automatu, který společnost vyvinula. Automaty od CT Gaming se vyznačují klasickým designem, vysokou šancí na výhru a bonusovými funkcemi, jako je například bonusová hra s joker kartami. Tyto automaty jsou navíc konstruovány tak, aby byly spolehlivé a bezporuchové.

CT Gaming také dbá na to, aby jejich automaty byly přizpůsobené různým měnám a instalačním možnostem, ať už v kasinu nebo v prostředí pro hry na automatech.

Vzhledem k vysoké kvalitě svých produktů a dlouholetému zkušenostem v oboru se CT Gaming stalo jedním z nejvýznamnějších vývojářů herního softwaru pro automaty na trhu. Pokud hledáte kvalitní a zábavný automat, mohou být produkty od CT Gaming tou správnou volbou pro vás.

 

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2024

Synot Games

Synot Games

content
Latest posts by content (see all)

  Zveřejněno: 08.07.2023

  Naposledy aktualizováno: 8. 7. 2023

  Nejčastější otázky o automatu Big Joker