Big Show – online výherní automat

Vy, soutěžící, jste posledním, kdo přichází na pódium v Big Show, populární televizní herní show, která se může pochlubit velkými odměnami a peněžními cenami. Viděli jste tam spoustu dalších uchazečů, kteří se o to pokoušejí stejně jako eGaming, ale žádný z nich se s tím nikdy nedokázal srovnat, a nyní se na vlastní kůži přesvědčíte proč.

Když stojíte před diváky, může se stát cokoli, taková je povaha živého televizního vysílání, a tak musíte zůstat klidní i pod tím nejsilnějším tlakem. Na 5 válcích a 100 sázkových řadách se pořádně zapotíte, žhavý reflektor kamer navždy zachytí každou kapku, která spadne.

Kde by byla Velká show bez svých půvabných asistentek, bab, díky nimž je každá obtíž, kterou musíme překonat, o něco méně bolestivá. Někdy jsou oblečené, jindy mají na sobě jen bikiny, ale kdykoli se objeví, ukáží vám, co můžete vyhrát.

Když se titul načte a rozsvítí se světla, jsou dámy po nějakou dobu jediné, co můžete vidět, a dodávají tak automatu atmosféru tajemna. Při pouhém pohledu na dvě 3D ženy si nemůžete pomoct, ale zajímá vás, o čem bude téma, pokud vůbec nějaké je.

Nicméně, vzhledem k množství práce, která šla do grafiky činnosti, hra má mírné zpoždění na to, což znamená, že se zadrhává na každém závěru, spíše než plynule přechází tam. Je to škoda, protože se jedná o jeden z eGaming hard hitů, úsilí vynaložené na úvodní sekvenci toho dostatečným důkazem.

Symbol volných roztočení výstižně říká, čeho můžete dosáhnout, pokud získáte co nejvíce z této návratnosti hráče: přívěs plný peněz. Tento symbol může přijít ve skupině tří, čtyř nebo pěti, přičemž pátá částka s sebou přináší 15 her. Hry neobsahují žádné přídavky, ale mohou se stát zajímavějšími, pokud vám současně padne symbol scatteru.

Scatter v této hře eGaming a vlastně ve všech jejich titulech uplatňuje násobitele, a proto je jedním z nejžádanějších kamenů, na které můžete narazit; maximum, které můžete získat, je x100 vašich vkladů. Skvělá zpráva pro ty, kteří hrají s velkým množstvím peněz, ale pro ty, kteří hrají na jistotu, vás za vaši opatrnost čeká žihadlo.

Pak tu samozřejmě máme bonusové kolo. Tyto úrovně jsou místem, kde značka přichází do svého živlu a obvykle vyniká, i když někdy vás mohou zásobovat nic víc než kliknutím a sbírat funkce. Jak je to ale ve hře Big Show? Abyste to zjistili, budete si ji muset zahrát sami.

Až vám show zamává na rozloučenou a vy odejdete těžší nebo lehčí, můžete si být jisti, že vás Big Show při příštím pokusu o Mega Jackpot přivítá s otevřenou náručí.

Soutěžící jako vy jsou tím, čím hra žije, a hry jako tato jsou tím, čím žijeme my. Tohle je titul na čtyři hvězdičky z pěti, neváhejte.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Big Show zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Big Show

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 3
Počet výherních linií: 5
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Multiplier, Free Spiny, Wild Symbol, Mystery symbol
Jackpot: Ne
RTP: 96 %

Volatilita:
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Big Show

Můžete hrát Big Show slot zdarma přímo zde na naší webové stránce. Doporučujeme také vyzkoušet funkce některých ze stovky dalších demoverzí od špičkových poskytovatelů, které máme na webu.