Black Pearl – online výherní automat

Ukázalo se, že hluboko pod vodou se nenacházejí jen přírodní krásy, ale i cenné předměty. Black Pearl je zajímavý online automat s podvodní tématikou, který navrhla a vyvinula společnost eGaming. Stejně jako mnoho jiných automatů i tento využívá zábavné kreslené vizuální prvky, jako jsou jedinečné ikony, bílé válce a jednoduchý obrázek na pozadí s bublinami a vodními rostlinami.

Black Pearl má 5 válců a 9 výherních řad. Neobvyklé je, že zde najdete jen sedm základních symbolů včetně šesti hracích karet a zeleného mořského koníka. Symbolem, který přináší nejlepší výhry, je logo tohoto výherního automatu. K získání hlavní výhry jich potřebujete pět. Tento symbol zároveň funguje jako divoký symbol, který nahrazuje chybějící základní symboly, kdykoli vám pomůže dokončit výherní řady. Každá výhra s divokým symbolem se násobí dvěma. K dispozici je také symbol černé perly. Jedná se o symbol Scatter, který vyplácí výhry na libovolné pozici na válcích. Pokud vám na válcích padnou tři nebo více takových symbolů, aktivují se Free Spins.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Black Pearl zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Black Pearl

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 9
Téma: Vodní sloty
Bonus: Multiplier, Free Spiny, Wild Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ne
RTP: 97 %

Volatilita:
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč