Blazing Ice
96%

RTP

Střední

Volatilita

27 linií

Počet výherních linií

3 Válce

Počet válců

Rychlé info o Blazing Ice
Vydání
VýrobceSynot Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Gamble, Multiplikátor, Respin, Wild symbol
Téma Ovocné automaty

Symboly Automatu Blazing Ice

Třešně

Třešně

Citrony

Citrony

Pomeranče

Pomeranče

Švestka

Švestka

Hrozny

Hrozny

Meloun

Meloun

Pokud se na 2 válcích objeví stejný symbol, spustí se přetočení na zbývajícím válci, čímž získáte další šanci na výhru.

V případě, že se na 2 válcích objeví stejný symbol, dojde k přetočení zbývajícího válce, abyste získali další možnost vyhrát.

Symbol Mystery

Symbol Mystery

Symbol tajemství (mystery symbol) při 3 kusech na výherní linii vyplácí náhodnou výhru v rozmezí 2x až 100x sázkou. Všechny výplaty jsou násobeny celkovou sázkou. V případě poruchy platí pravidlo o neplatnosti všech výher a zatočení.

Blazing Ice – online automat od Synot Games

Blazing Ice je online automat od vývojářské společnosti Synot Games, který přináší hráčům vzrušující herní zážitek. S RTP (návratností hráče) 98,00% a střední volatilitou nabízí tento automat skvělé šance na výhry. Blazing Ice je tříválcový automat s 27 výherními liniemi, který má tematiku ovoce. 

 

Funkce automatu Blazing Ice

Jeho funkcemi jsou „Respins“ a „Symbol tajemství“ (Mystery symbol), které přidávají do hry další vzrušení.

Funkce „Respins“ umožňuje hráčům získat další šanci na výhru. Pokud se na dvou válcích objeví stejný symbol, spustí se „Respins“ a třetí válec se točí znovu, aby hráči poskytl další možnost tvořit výherní kombinace.

Symbol tajemství (Mystery symbol) je další zajímavou funkcí tohoto automatu. Když se na válcích objeví tři symboly tajemství na výherní linii, hráči obdrží náhodnou výhru. Tato výhra může být násobkem sázky a přidává do hry prvky překvapení.

Blazing Ice je zábavný automat s jednoduchým herním stylem a zajímavými funkcemi, které mohou hráčům přinést vzrušující výhry. S jeho atraktivní grafikou a hratelností je tento automat ideální volbou pro fanoušky klasických ovocných automatů.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Synot Games – klasika mezi automaty

Synot Games je slovenský vývojář automatů a her pro online kasina, který se specializuje na vývoj kvalitních a zábavných automatů s širokou škálou témat. Tento vývojář má více než 20 let zkušeností s tím, jak vytvářet hry, které jsou atraktivní pro hráče po celém světě. Společnost také spolupracuje s řadou online kasin, což znamená, že automaty od tohoto vývojáře jsou snadno dostupné pro hráče po celém světě. Díky tomu mohou hráči vyzkoušet nové automaty a zjistit, zda jim vyhovují.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Blazing Ice

Automaty zdarma 2024

Zveřejněno: 14.07.2023

Naposledy aktualizováno: 14. 7. 2023

Nejčastější otázky o automatu Blazing Ice