Automat Blood Revival zdarma

95%

RTP

Vysoká

Volatilita

21

Počet výherních linií

5

Počet válců

Rychlé info o Blood Revival
Vydání 23.09.2019
Výrobce Apollo Games
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Gamble, Sticky Wilds, Free Spiny, Wild Symbol
Téma Hororové sloty, Hudební sloty

Online automat Blood Revival zdarma

Výherní automat Blood Revival je jedním z nejnovějších výtvorů populární společnosti Apollo Games . Pokud hledáte něco strašidelného, krvavého a makabrózního, nemusíte hledat nic jiného než tento automat. Už jen z hrůzostrašného vizuálu a strašidelného soundtracku vám bude běhat mráz po zádech!

Žádný výherní automat se neobejde bez několika funkcí a automat Blood Revival jich má pěknou řádku s působivými divokými výhrami a bonusovými hrami. Pokud jde o výhry, při kterých se vám ježí vlasy, a strašidelné výplaty, má tento automat víc než dost, aby vás dostal – a ještě něco navíc.

Zatímco u upírských automatů jste možná zvyklí spíše na atraktivní dámy a slušivé pány, automat Blood Revival na to jde úplně jinak. Díky spoustě krve, krve a některým vyloženě strašidelně vypadajícím obrázkům není tento automat pro slabé povahy. Ve skutečnosti připomíná spíše mučírnu než hraběcí zámek.

 

Funkce automatu Blood Revival

Strašidelná atmosféra by nebyla úplná bez stejně děsivých symbolů. Ani v tomto ohledu Apollo Games nezklamalo. Díky chrličům, upírům, kůlovým srdcím a vyděšeným hlavám je tento upírský příběh mnohem více gotický ze staré školy než moderní jiskřivý. Pokud jste fanoušky industriálních titulů, nebo jste milovníky hororů, je na této děsivé zábavě co milovat.

Pokud máte rádi šťavnaté, funkcemi nabité sloty, online automat Blood Revival vás nezklame. Možná není nejinovativnější, ale má několik solidních funkcí, které si můžete vsadit. Součástí je funkce Gamble, která je základním prvkem titulů Apollo Games a umožňuje vám zdvojnásobit nebo nezvýšit výhru tím, že uhodnete barvu karty, což představuje životaschopný způsob, jak skutečně zvýšit své výhry.

Mezi další funkce patří dvojitý symbol Wild, který nabízí dvojnásobné výhry na jakékoli výherní řadě s přítomným symbolem Wild. Významnou roli hraje také bonusová funkce, která hráčům nabízí 10 bezplatných roztočení. Každé opakované roztočení uzamkne všechny výherní kombinace, což vám umožní opravdu nasbírat čísla a navýšit výhry pro chutnou výplatu.

 

Automat Blood Revival od vývojáře Apollo Games nabízí následující funkce:

  • Gamble – Možnost zvýšit výhru tím, že správně odhadnete barvu karty nebo její typ.

  • Multiplier – Funkce, která umožňuje zvýšit výhru až na několikanásobek.

  • Wild symbol – Symbol, který může nahradit jakýkoliv jiný symbol v automatu, což zvyšuje šance na výhru.

  • Scatter symbol – Symbol, který může způsobit, že se automat roztočí zdarma a hráč získá další výhry.

  • Free spiny – Funkce, kdy se automat točí bez nutnosti platit, a přesto mohou hráči vyhrát skutečné peníze.

 

Každý bonus a různé funkce samozřejmě dokonale zapadají do strašidelného tématu – nečekejte tedy sluníčko a duhu při velkých výhrách. To by koneckonců do tónu titulu tak úplně nezapadalo a kdo by chtěl toto strašidelné kouzlo narušit?

Díky strašidelnému, ale stylovému designu, spoustě masitých funkcí a velké porci strašidelné atmosféry získáte při hraní automatu Blood Revival online něco zcela jedinečného. Zda zvládnete hrůzostrašnou povahu tohoto slotu, záleží jen na vás – tento automat pravděpodobně není tím nejvhodnějším, pokud jste na tom s hrůzou hůře.

Chcete si zahrát automat Blood Revival zdarma? Můžete tak učinit právě teď a tady – a sami prozkoumat děsivý svět upírů. Nebo pokud vás více zaujaly hry Apollo Games, máme pro vás kompletní katalog titulů, které můžete prozkoumat. Proč se do nich nepodívat hned teď?

 

Vývojář automatů Apollo Games

Apollo Games je úspěšný výrobce automatů se sídlem v Praze, České republice. Společnost se specializuje na výrobu a dodávku herního softwaru pro kamenné a online kasina. Apollo Games se vyznačuje kreativními a originálními automaty s inovativními funkcemi a vysokou úrovní zábavy. Mezi nejoblíbenější automaty od Apollo Games patří série Blood s hororovým tématem a automaty s vysokými jackpoty. Společnost se stále rozvíjí a nabízí nové a inovativní automaty pro hráče po celém světě.

 

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Marta Křížová

Zveřejněno: 14.02.2022

Naposledy aktualizováno: 6. 6. 2023

Nejčastější otázky o automatu Blood Revival

Ano, v automatech Blood Revival můžete dostat free spiny se Sticky symboly.

Blood Revival je 5válcový automat s 21 výherních linií.