Blood Suckers – online výherní automat

Blood Suckers je video automat vytvořený poskytovatelem softwaru NetEnt. Tento automat má 5 válců a 25 výherních řad a je inspirován kultem upírů. Válce jsou temné a vyzařují gotickou atmosféru s několika strašidelnými zvuky, které se k tématu zcela hodí. Aby toho nebylo málo, všechny symboly ve hře, a to jak ty s vysokou, tak s nízkou výplatou, souvisejí s tématem. Roztočte si tento krvavý automat pro zábavu zde, a pokud se vám zalíbí, můžete si ho jít zahrát do kteréhokoli kasina NetEnt naostro.

Funkce automatu

V tomto slotu nečekejte příliš mnoho speciálních funkcí, nicméně i tak mohou být odměňující a zajímavé.

Symbol Wild může nahradit všechny symboly ve hře kromě symbolů Scatter a Bonus. Také symboly Wild mohou tvořit výherní kombinace jak samostatně, tak i tehdy, když nahrazují výhru.

Symboly Bloody Bat a Sledgehammer jsou bonusové symboly, a pokud vám padnou 3 nebo více z nich, můžete spustit bonusovou hru. Po jejím spuštění se dostanete do pohřební komory obklopené rakvemi. Musíte otevřít rakve, abyste našli a zabili upíry. Za každého zabitého upíra získáte výhru v podobě mince. Bonusová hra končí, když z vybrané rakve vyletí netopýři.

Upíří nevěsta je scatter, a pokud vám kdekoli na válcích padnou 3 nebo více z nich, spustíte bonusovou hru Free Spins, která začíná 10 roztočeními. Všechny výhry ve Free Spins se násobí koeficientem x3.

Shrnutí

Slot Blood Suckers nabízí jednu z nejvyšších sazeb RTP ze všech slotů NetEnt. Dosahuje až 98 %. Pokud máte rádi hororové příběhy a adrenalin, pak by pro vás tento automat měl být tou správnou volbou, protože z Blood Suckers vám jistě bude běhat mráz po zádech.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Blood Suckers zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Blood Suckers

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: NetEnt
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 25
Téma: Hororové sloty
Bonus: Free Spiny, Wild Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: 98 %

Volatilita: Vysoká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Blood Suckers

Demo automatu Blood Suckers najdete přímo zde na naší stránce! Zatímco jste v něm, můžete také vyzkoušet tisíce dalších her zdarma – bez nutnosti registrace!

Ano, výherní automat Blood Suckers byste měli najít v mnoho kasinech. Výpis kde si můžete zahrát automat máte na naší stránce také.

Automat Blood Suckers vyrobila společnost NetEnt.