Blood – online výherní automat

Automat Blood od společnosti Apollo Games má sice krátký a jednoduchý název, ale je vybaven skvělým vizuálním zpracováním a několika poutavými funkcemi. Jedná se o hru s upíří tématikou, která se odehrává na pěti válcích a pěti výherních řadách, a má výběr stylových symbolů včetně srdce s kůlem a děsivého netopýra.

Hrajte automat Blood online a odemkněte rozšiřující se symboly Wild a vyhrávejte násobitele, když symboly zaplní celé válce. Máte možnost sázet výhry znovu a znovu na otočení hrací karty, což vede k obrovským výhrám.

Jedná se o hru kompatibilní s PC a mobilními zařízeními, kterou najdete v některých z nejlepších online kasin.

Možná byste čekali, že poměrně přímočaré hratelnosti bude odpovídat i základní grafika, ale online automat Blood má na válcích vynikající obrázky. Symboly hracích karet v gotickém stylu přinášejí menší výhry, zatímco vysoce detailní tematické symboly vyplácejí více.

Mezi krvavými symboly uvidíte česnek, kříž, nešťastnou dívku s kousanci na krku a ďábelského upíra. Z horní části válců se na tuto hrůznou scénu dívají lebky, zatímco dole se nacházejí dveře do upírova hradu.

Možná právě blízkost Transylvánie inspirovala pražskou společnost Apollo Games k vytvoření výherního automatu s tak vysoce detailním vyobrazením. Z hlediska vzhledu a stylu jde o působivý přírůstek do řady výherních automatů s tematikou Halloweenu a hororu. Myslíme si, že základní mechanické zvuky a znělky výherních automatů zklamaly na celé čáře, a navíc zde chybí příležitost použít strašidelný soundtrack.

Podívejte se na symbol hlavy plovoucí v krvi. Tyto odsouzené duše jsou obzvláště krvavým symbolem Wild, který funguje jako jakýkoli jiný symbol pro dokončení kombinací. Je to také rozšiřující se symbol Wild, který se roztáhne a vyplní celý válec, což usnadňuje doplňování kombinací. Divoké symboly se mohou objevit na více válcích najednou a zjistili jsme, že byly klíčem k získání mnoha našich výher.

Ve slotu Blood online nenajdete žádná bezplatná kola ani jiné vedlejší hry, ale má zajímavý mechanismus, který může zvýšit váš bankroll. Pokud jakýkoli shodný symbol hrací karty vyplní všechny tři řady na třech, čtyřech nebo všech pěti válcích, výhra se ztrojnásobí, zečtyřnásobí, respektive vynásobí 5x.

Výhry můžete sázet v rychlé bonusové hře. Zvolte možnost gamble a v dolní části hry se objeví hrací karta, která bliká mezi červenou a černou barvou. Klikněte ve správný čas na správné tlačítko a vaše výhra se zdvojnásobí. Za předpokladu, že jste to správně načasovali, máte pak další možnosti, jak si výhru vyzvednout, vybrat si její polovinu nebo pokračovat v hazardní hře.

Co se týče vzhledu, automatu Blood opravdu nemůžeme nic vytknout. Okolí válců, vysoce výherní symboly a dokonce i gotické ikony hracích karet oživují upírskou legendu na počítačích a mobilech. Zvuková stopa sice vzhledu neodpovídá, ale pokud dáváte přednost tradičním efektům výherních automatů, je to jen dobře.

Hratelnost je poměrně základní, chybí například funkce roztočení zdarma nebo kola s výběrem výher. Je to hra pro ty, kteří mají rádi výherní kombinace bez přílišného rozptylování. Zajímavou, ale riskantní funkcí je samozřejmě možnost gamble, kterou můžete využít po každé výhře.

Zahrajte si Blood zdarma na této stránce a pak si vsaďte skutečné peníze v některém ze zde uvedených nejlépe hodnocených online kasin.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Blood zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Blood

Vydání: 05.10.2018
Druh hry: Automaty
Výrobce: Apollo Games
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 5
Téma: Hororové sloty
Bonus: Gamble, Multiplier, Wild Symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95 %

Volatilita: Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: x500.00 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Blood

Bohužel ve hře Blood od Apollo Games nemůžete dostat free spiny, ale můžete dostat multi bonus se symbolem Multiplier.

Jsou to násobiče sázek, kdy se vaše výhry za jedno roztočení zdvojnásobí, ztrojnásobí, zčtyřnásobí nebo ještě více. Téměř v každém multiplikačním automatu je minimální násobitel sázky 2x.

Hra Blood je 5válcový automat s 5 výherních linií.