Automat Bonus Joker 2 zdarma

Bonus Joker 2
95%

RTP

Střední

Volatilita

5 linií

Počet výherních linií

3 Válce

Počet válců

Rychlé info o Bonus Joker 2
Vydání11.08.2016
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Expanding symbol, Gamble, Multiplikátor, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Joker automaty

Symboly Automatu Bonus Joker 2

Třešně

Třešně

Pomeranče

Pomeranče

Melouny

Melouny

Hrozny

Hrozny

Citrony

Citrony

Sedmičky

Sedmičky

Zvony

Zvony

Symbol Wild

Symbol Wild

Expandující WILD symbol, v tomto případě Joker, je speciální prvek v online slotových hrách, který se může rozšířit, aby pokryl celý válec, na kterém se objevil. Když se Joker jako expandující WILD symbol objeví na válcu, rozšíří se a pokryje všechny symboly na daném válci.Tato funkce umožňuje hráčům vytvářet více výherních kombinací, protože expandující WILD symbol nahrazuje ostatní symboly a pomáhá tak vytvářet více možných výherních kombinací. V některých hrách může expandující WILD symbol také způsobit další bonusové funkce, jako jsou re-spins nebo multiplikátory.

Symbol bonusová hra

Symbol bonusová hra

Další druh symbolu žolíka ve hře funguje jako Wild symbol. Tento bonusový žolík může nahradit jakékoliv symboly v rámci výherních kombinací, ale zároveň se chová jako Scatter symbol, který vám může zajistit přístup do her s volnými otočkami. K tomu je třeba, aby se na válci objevil alespoň třikrát. Pokud to dokážete, bude vám hra přidělovat náhodný počet volných otoček, který se může pohybovat mezi 5 a 15. Bonusový žolík vám může navíc přidělit až dalších 15 volných otoček, a současně vám může při každém otočení přidělit výhru až do osminásobku vaší sázky.

Online automat Bonus Joker 2 zdarma

Bonus Joker 2 je online automat od Apollo Games. Má pět výherních řad a tři válce, RTP 95 % a neznámou variabilitu. Téma bylo inspirováno klasickými výherními automaty a k dispozici jsou bonusové funkce, jako je symbol Wild, hazardní kolo a roztočení zdarma.

Bonus Joker 2 je jedním z mnoha automatů zdarma, které si můžete zahrát zde na našich webových stránkách. Díky třem válcům a pěti výherním řadám, na kterých můžete hrát, máte šanci, že si odnesete nejvyšší jackpot ve výši 1440násobku vaší celkové sázky. Využijte bonusové funkce, jako jsou roztočení zdarma a kolo gamble, které vám pomohou zvýšit celkové výhry, a více informací o slotu najdete v naší recenzi níže.

Tento slot má klasické téma s jednoduchou grafikou, které osloví hráče, kteří mají rádi trochu tradičnější sloty. Je rozhodně soudržný, ale nenajdete zde žádný půvab ani lesk. Symboly, na které se můžete těšit, když vám na válcích padnou, se skládají z toho, co byste očekávali od typického ovocného automatu, včetně třešní, citronů, hroznů a – samozřejmě – žolíka. Další podobně tematicky laděné akce se dočkáte ve slotech Fire Joker Freeze.

Bonus Joker 2 RTP a variance

Bonus Joker 2 má neuspokojivý matematický model. RTP je nízké a pod průměrem odvětví, dosahuje 95 %. Variabilita není známa, ale výplaty bývají vysoké, takže volatilita by se mohla pohybovat také na střední až vyšší úrovni.

Jak hrát Bonus Joker 2

Pokud máte zájem hrát hru Bonus Joker 2, v níže uvedené číslované sekci se dozvíte, jak si ji nastavit.

 • Sázku změníte kliknutím na okno sázky v dolní části obrazovky. Otevře se vyskakovací okno, ve kterém můžete zvýšit nebo snížit celkovou výši sázky.

 • Kliknutím na tlačítko Start roztočíte válce jednou se zvolenou výší sázky.

 • V nabídce najdete všechny informace o hře, včetně výplat, historie hraní, možností nastavení zvuku a automatické hry a obecných pravidel automatu.

Výherní tabulka

Minimální sázka ve hře Bonus Joker 2 je 5 Kč. Ti, kdo mají vysoké vklady, se mohou rozhodnout vsadit až 1000 Kč za každé roztočení. Jak si nastavit sázku, se dozvíte v části výše. Nezapomeňte, že výše vaší sázky změní tabulku výher a částky, které můžete vyhrát.

Abyste získali výhru, musí vám padnout tři stejné symboly na jedné z pěti různých výherních řad. Je to vlastně docela složité a jednotlivé výhry jsou vysoké. Částka, kterou vyhrajete, se připočte k vaší celkové sázce a my jsme tyto násobitele podrobně popsali níže.

 • Pomeranče, citrony a třešně – násobitel 4x.

 • Hrozny a melouny – 12násobný násobitel

 • Zvonky a sedmičky – 24násobný násobitel

 • Žolík Wild – 72násobný násobek

Bonusové funkce hry Joker 2

 • Symbol Wild: Bonus Joker 2 je automat s bonusovými symboly Wild. Žolík je symbol Wild a může nahradit všechny ostatní symboly kromě bonusového žolíka. Během hry se může objevit na kterémkoli válci a pomůže vám vytvořit výherní kombinaci na třech válcích.

 • Roztočení zdarma ( free spins ): Pokud vám na válcích padnou tři symboly bonusového žolíka, získáte pět až 15 bezplatných roztočení, která se odehrají automaticky s aktuální výší sázky. Hrají se podle stejných pravidel jako v základní hře, ale je tu jedna drobná změna. Za každý bonusový symbol žolíka, který vám padne v rámci kola bezplatných kol, získáte osminásobný násobitel vaší sázky. Kolo bezplatných kol můžete také spustit znovu, když vám padne další sada tří bonusových žolíků.

 • Gamble: Bonus Joker 2 vám umožní hazardovat s výhrami, kdykoli vám ve hře padne výhra. Když toto kolo spustíte, dostanete se na novou obrazovku, kde musíte uhodnout barvu lícem dolů položené karty. Správný odhad znamená, že se vaše výhra zdvojnásobí. Když uhodnete špatně, o výhru přijdete a vrátíte se do základní hry. Svou výhru můžete riskovat až pětkrát, ale je velmi nepravděpodobné, že vyhrajete tolikrát za sebou, proto tuto funkci využívejte střídmě.

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Bonus Joker 2

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

  Zveřejněno: 07.07.2023

  Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

  Nejčastější otázky o automatu Bonus Joker 2