Automat Bonus Joker 2 zdarma

95%

RTP

Střední

Volatilita

5

Počet výherních linií

3

Počet válců

Rychlé info o Bonus Joker 2
Vydání 11.08.2016
Výrobce Apollo Games
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Free Spiny, Wild Symbol
Téma Ovocné automaty, Joker

Online automat Bonus Joker 2 zdarma

Bonus Joker 2 je online automat od Apollo Games. Má pět výherních řad a tři válce, RTP 95 % a neznámou variabilitu. Téma bylo inspirováno klasickými výherními automaty a k dispozici jsou bonusové funkce, jako je symbol Wild, hazardní kolo a roztočení zdarma.

Bonus Joker 2 je jedním z mnoha automatů zdarma, které si můžete zahrát zde na našich webových stránkách. Díky třem válcům a pěti výherním řadám, na kterých můžete hrát, máte šanci, že si odnesete nejvyšší jackpot ve výši 1440násobku vaší celkové sázky. Využijte bonusové funkce, jako jsou roztočení zdarma a kolo gamble, které vám pomohou zvýšit celkové výhry, a více informací o slotu najdete v naší recenzi níže.

Tento slot má klasické téma s jednoduchou grafikou, které osloví hráče, kteří mají rádi trochu tradičnější sloty. Je rozhodně soudržný, ale nenajdete zde žádný půvab ani lesk. Symboly, na které se můžete těšit, když vám na válcích padnou, se skládají z toho, co byste očekávali od typického ovocného automatu, včetně třešní, citronů, hroznů a – samozřejmě – žolíka. Další podobně tematicky laděné akce se dočkáte ve slotech Fire Joker Freeze.

 

Bonus Joker 2 RTP a variance

Bonus Joker 2 má neuspokojivý matematický model. RTP je nízké a pod průměrem odvětví, dosahuje 95 %. Variabilita není známa, ale výplaty bývají vysoké, takže volatilita by se mohla pohybovat také na střední až vyšší úrovni.

 

Jak hrát Bonus Joker 2

Pokud máte zájem hrát hru Bonus Joker 2, v níže uvedené číslované sekci se dozvíte, jak si ji nastavit.

  • Sázku změníte kliknutím na okno sázky v dolní části obrazovky. Otevře se vyskakovací okno, ve kterém můžete zvýšit nebo snížit celkovou výši sázky.

  • Kliknutím na tlačítko Start roztočíte válce jednou se zvolenou výší sázky.

  • V nabídce najdete všechny informace o hře, včetně výplat, historie hraní, možností nastavení zvuku a automatické hry a obecných pravidel automatu.

Výherní tabulka

Minimální sázka ve hře Bonus Joker 2 je 5 Kč. Ti, kdo mají vysoké vklady, se mohou rozhodnout vsadit až 1000 Kč za každé roztočení. Jak si nastavit sázku, se dozvíte v části výše. Nezapomeňte, že výše vaší sázky změní tabulku výher a částky, které můžete vyhrát.

Abyste získali výhru, musí vám padnout tři stejné symboly na jedné z pěti různých výherních řad. Je to vlastně docela složité a jednotlivé výhry jsou vysoké. Částka, kterou vyhrajete, se připočte k vaší celkové sázce a my jsme tyto násobitele podrobně popsali níže.

  • Pomeranče, citrony a třešně – násobitel 4x.

  • Hrozny a melouny – 12násobný násobitel

  • Zvonky a sedmičky – 24násobný násobitel

  • Žolík Wild – 72násobný násobek

 

Bonusové funkce hry Joker 2

  • Symbol Wild: Bonus Joker 2 je automat s bonusovými symboly Wild. Žolík je symbol Wild a může nahradit všechny ostatní symboly kromě bonusového žolíka. Během hry se může objevit na kterémkoli válci a pomůže vám vytvořit výherní kombinaci na třech válcích.

  • Roztočení zdarma ( free spins ): Pokud vám na válcích padnou tři symboly bonusového žolíka, získáte pět až 15 bezplatných roztočení, která se odehrají automaticky s aktuální výší sázky. Hrají se podle stejných pravidel jako v základní hře, ale je tu jedna drobná změna. Za každý bonusový symbol žolíka, který vám padne v rámci kola bezplatných kol, získáte osminásobný násobitel vaší sázky. Kolo bezplatných kol můžete také spustit znovu, když vám padne další sada tří bonusových žolíků.

  • Gamble: Bonus Joker 2 vám umožní hazardovat s výhrami, kdykoli vám ve hře padne výhra. Když toto kolo spustíte, dostanete se na novou obrazovku, kde musíte uhodnout barvu lícem dolů položené karty. Správný odhad znamená, že se vaše výhra zdvojnásobí. Když uhodnete špatně, o výhru přijdete a vrátíte se do základní hry. Svou výhru můžete riskovat až pětkrát, ale je velmi nepravděpodobné, že vyhrajete tolikrát za sebou, proto tuto funkci využívejte střídmě.

 

Vývojář automatů Apollo Games

Apollo Games je významný vývojář automatů. Společnost se specializuje na výrobu kasinových automatů pro online a offline kasina. Apollo Games se snaží poskytnout svým zákazníkům nejlepší možné zážitky s automaty, pomocí inovativního designu a nejnovějších technologií. Automaty od Apollo Games se vyznačují vysokým výherním poměrem, širokou škálou funkcí a zábavnými tématy. Společnost se stále snaží rozšiřovat své portfolio a nabídnout svým zákazníkům stále lepší zážitky s automaty.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Marta Křížová

Zveřejněno: 14.02.2022

Naposledy aktualizováno: 6. 6. 2023

Nejčastější otázky o automatu Bonus Joker 2

Ano, ve hře Bonus Joker 2 můžete získat až 15 free spinů se symbolem Joker.

Bonus Joker 2 je 5válcový automat s 5 výherních linií.