Automat Boofa Treasures of Nile zdarma

96%

RTP

Volatilita

40

Počet výherních linií

3

Počet válců

Rychlé info o Boofa Treasures of Nile
Vydání 20.01.2020
Výrobce Apollo Games
Minimální sázka 10 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Gamble, Free Spiny, Losování 50:50, Wild Symbol, Scatter symbol
Téma Starověký Egypt

Online automat Boofa Treasures of Nile zdarma

Apollo Games, vývojář online automatů, představuje svůj nejnovější kousek Boofa Treasures of Nile. Tento online automat se inspiroval starověkým Egyptem a nabízí hráčům cestu za poklady, které se skrývají v hrobkách faraónů. Hráči se mohou těšit na poutavou grafiku a zvuky, které vtáhnou do dávných časů starověkého Egypta. Funkce jako například wild symbol a scatter symbol pomáhají hráčům dosáhnout vyšších výher. S 96% RTP a jednoduchými pravidly, Boofa Treasures of Nile od Apollo Games je skvělou volbou pro každého, kdo hledá zábavnou a vzrušující hru.

 

Funkce automatu Boofa Treasures of Nile

Automat Boofa Treasures of Nile od vývojáře Apollo Games má několik zajímavých funkcí, které zvyšují zábavu a možnost výhry. Tyto funkce zahrnují:

  • Wild symbol – Tento symbol může nahradit jakýkoli jiný symbol, aby se vygenerovala výherní kombinace.

  • Scatter symbol – Tento symbol může generovat výhry, pokud se objeví na válcích v libovolné kombinaci.

  • Free Spiny – Tyto volné spiny se aktivují při získání určitého počtu scatter symbolů na válcích a mohou zvýšit šanci na výhru.

  • Gamble funkce – Ta umožňuje hráčům vsadit svou výhru v násobiči a zvýšit své výhry.

Tyto funkce v kombinaci s vizuálně atraktivním designem a poutavou hratelností dělají z automatu Boofa Treasures of Nile skvělý zážitek pro všechny fanoušky online automatů.

 

O vývojáři automatů Apollo Games

Apollo Games je česká vývojářská společnost, která se specializuje na výrobu a distribuci automatů pro herny a kasina. Během své existence se firma etablovala jako jedna z nejlepších a nejrespektovanějších výrobců herního software na trhu. Apollo Games se pyšní kreativními a inovativními automaty, které nabízejí jedinečné herní zážitky a přitažlivý vizuální design. Společnost se také zavázala dodávat automaty s vysokou úrovní stability a bezpečnosti, což ji řadí mezi nejdůvěryhodnější výrobce na trhu. Díky svému závazku k kvalitě a inovaci se Apollo Games stalo oblíbeným partnerem pro provozovatele kasin a herních automatů po celém světě.

 

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Fruit Bomb
E-Gaming

Fruit Bomb

Chilli Fruits
95
CT Gaming

Chilli Fruits

Colossus Hold
96
iSoftBet

Colossus Hold

Zveřejněno: 14.02.2022

Naposledy aktualizováno: 6. 6. 2023

Nejčastější otázky o automatu Boofa Treasures of Nile

Ano, ve hře Boofa Treasures of Nile máte možnost získat bonus free spiny.

Symbol Scatter je nadstandardní bonusový symbol díky kterému můžete vyhrát náhodnou výhru či free spiny, to záleží v závislosti na daném hracím automatu.

Boofa Treasures of Nile patří mezi pětiválcové automaty s počtem výherních linií 5.