Automat Book of Secrets 6 zdarma

Book of Secrets 6
94%

RTP

Střední

Volatilita

10 linií

Počet výherních linií

6 Válců

Počet válců

Rychlé info o Book of Secrets 6
Vydání
VýrobceSynot Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Expanding symbol, Free spiny, Gamble, Wild symbol
Téma Starověký Egypt

Symboly Automatu Book of Secrets 6

Číslo 10

Číslo 10

Písmeno A

Písmeno A

Archeloog

Archeloog

Písmeno J

Písmeno J

Písmeno K

Písmeno K

Kříž

Kříž

Pharaon

Pharaon

Písmeno Q

Písmeno Q

Scarabeus

Scarabeus

Wild Symbol

Wild Symbol

Wild symbol v automatu Book of Secrets 6 je ztvárněn tajemnou knihou. Tento symbol má schopnost nahradit všechny ostatní symboly na válcích a pomáhá tak vytvářet výherní kombinace. Kromě toho, když se na válcích objeví 3 nebo více scatter Wild symbolů, aktivuje se funkce 10 volných spinů. Během těchto spinů je vybrán speciální symbol, který se rozšiřuje na celý válec, čímž zvyšuje šance na výhru. Wild symbol je tak klíčovým prvkem, který vám může přinést atraktivní výhry a vzrušující herní zážitek.

Book of Secrets 6 – online automat od Synot Games

Book of Secrets 6 od Synot Games je online automat s fascinujícím tématem Egypta a tajemných knih. S RTP (návratností hráče) 98,12% a vysokou volatilitou nabízí tento automat hráčům skvělé šance na výhry.

 

Funkce automatu Book of Secrets 6

Jednou z klíčových funkcí automatu Book of Secrets 6 je Wild symbol, který je zobrazen jako tajemná kniha. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní symboly na válcích, čímž pomáhá vytvářet výherní kombinace. Pokud se na válcích objeví 3 nebo více scatter Wild symbolů, aktivuje se funkce 10 volných spinů. Během těchto spinů je vybrán speciální symbol, který se rozšiřuje na celý válec, což zvyšuje šance na výhru. Navíc je možné volné spiny znovu spustit se stejným speciálním symbolem, což znamená ještě více šancí na velké výhry.

Book of Secrets 6 je atraktivním automatem s poutavým tématem a velkým potenciálem na výhry. Pokud máte rádi dobrodružství v egyptském stylu a milujete bonusové funkce, neváhejte a vyzkoušejte tento zajímavý automat od Synot Games.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

Synot Games – klasika mezi automaty

Synot Games je slovenský vývojář automatů a her pro online kasina, který se specializuje na vývoj kvalitních a zábavných automatů s širokou škálou témat. Tento vývojář má více než 20 let zkušeností s tím, jak vytvářet hry, které jsou atraktivní pro hráče po celém světě. Společnost také spolupracuje s řadou online kasin, což znamená, že automaty od tohoto vývojáře jsou snadno dostupné pro hráče po celém světě. Díky tomu mohou hráči vyzkoušet nové automaty a zjistit, zda jim vyhovují.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Book of Secrets 6

Automaty zdarma 2024

Synot Games

Synot Games

CT Gaming

Zveřejněno: 14.07.2023

Naposledy aktualizováno: 14. 7. 2023

Nejčastější otázky o automatu Book of Secrets 6