Automat Book Of Secrets zdarma

96.5%

RTP

Střední, Vysoká

Volatilita

10

Počet výherních linií

5

Počet válců

Rychlé info o Book Of Secrets
Vydání 01.02.2018
Výrobce Synot Games
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Gamble, Free Spiny, Wild Symbol, Expanding Symbol, Scatter symbol
Téma Starověký Egypt

Online automat Book Of Secrets zdarma

Online automat Book of Secrets od vývojáře SYNOT je skvělou volbou pro všechny, kteří milují dobrodružství a tajemství. Tento online automat nabízí 5 válců a 10 výherních linií a svým hráčům nabízí skvělý zážitek. Grafika a zvukový doprovod jsou na vysoké úrovni a dodávají hře živost a autentičnost. Funkce v automatu zahrnují wild symboly, scatter symboly a bonusové kolo, které mohou hráčům přinést velké výhry. Navíc, s rtp na úrovni 96,12% má Book of Secrets vysokou šanci na výhru. Vývojář SYNOT se opět podařilo vytvořit vynikající online automat, který rozhodně stojí za vyzkoušení.

 

Funkce automatu Book Of Secrets 

Online automat Book of Secrets od vývojáře SYNOT přináší hráčům řadu zajímavých funkcí, které zvyšují šanci na výhru a zlepšují herní zážitek. Automat má například funkci Expanding Symbol, kdy se náhodný symbol rozšíří na celý válec a zvyšuje tak šanci na výhru. Kromě toho nabízí automat i jednoduché ovládání a poutavý design s tématem tajných knih. Tyto funkce spolu s vysokým RTP a širokou škálou výherních linií dělají z automatu Book of Secrets skvělou volbu pro všechny milovníky hazardních her.

Funkce automatu Book Of Secrets v bodech:

  • Wild symbol: Tento symbol může nahradit libovolný jiný symbol na výherní linii, aby vytvořil výherní kombinaci.

  • Scatter symbol: Tento symbol může zvýšit vaše šance na výhru tím, že vás přenese do bonusové hry.

  • Bonusová hra: Po aktivaci scatter symbolu se dostanete do bonusové hry, kde můžete vyhrát dodatečné peníze.

  • Autoplay: Funkce autoplay umožňuje automaticky spustit určité množství her bez nutnosti ručního zásahu.

  • RTP: Automat Book Of Secrets má vysoký RTP (return to player) na úrovni 96,5%. To znamená, že 96,5% peněz vsazených na tento automat se vrátí zpět hráčům ve formě výher.

  • Expanding Symbol: Funkce Expanding Symbol v automatu Book of Secrets znamená, že některé symboly na válcích se mohou rozšířit a pokrýt celý válec, což zvyšuje šanci na výhru. Tuto funkci mohou hráči aktivovat tím, že si vyberou určité symboly, které chtějí rozšířit. Pokud se rozšířený symbol objeví na výherní linii, hráči mohou získat výhodnější výhry.

 

O vývojáři automatů Synot Games

Vývojář automatů Synot Games je významnou společností, která se specializuje na vývoj a dodávku online automatů pro online kasina. Společnost byla založena v roce 1991 a od té doby se stala jedním z největších a nejúspěšnějších vývojářů her v Evropě. Synot Games se vyznačuje kreativním přístupem a inovativními funkcemi, které nabízí svým hráčům vynikající herní zážitek. Společnost má rozsáhlou síť distribučních partnerů, kteří ji pomáhají s distribucí jejích her po celém světě. Synot Games je zárukou kvality a spolehlivosti pro všechny, kteří hledají skvělou zábavu a výhry v online kasinu.

 

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Lightning Spell
97.92
Synot Games

Lightning Spell

Diamond Fever
97.88
Synot Games

Diamond Fever

Marta Křížová

Zveřejněno: 19.02.2022

Naposledy aktualizováno: 9. 6. 2023

Nejčastější otázky o automatu Book Of Secrets

Book Of Secrets je 5válcový automat.

Hlavním tématem automatu Book of Secrets je tajemný svět starověkých tajemství a pokladů.

Funkce Expanding Symbol v automatu Book of Secrets funguje tak, že vybraný symbol se rozšíří na celý válec a zvyšuje tak šance na výhru.

Automat Book of Secrets je vyvinut vývojářskou společností SYNOT Games.