Book Of Secrets – online výherní automat

Automat Book of Secrets je pětiválcová hra s 10 výherními řadami a 10 běžnými symboly. A s RTP něco málo přes 96 % si v porovnání s ostatními automaty tohoto žánru téměř drží svou pozici.

Grafika vypadá lahůdkově, a přestože pohledná hrdinka nemusí být každému po chuti, bonusová kola by mohla být. Popadněme hořící pochodeň a kompas a vydejme se s naším recenzním týmem do světa dobrodružství výherního automatu Book of Secrets.

SYNOT Games je slovenský vývojář online kasin, který si ve světě hazardních her udělal jméno. V současné době produkují ze své bratislavské základny přibližně 20 nových her ročně. Všechny hry SYNOT jsou ve formátu HTML5, a proto jsou optimalizované pro mobilní zařízení.

SYNOT plně využívá 25 let zkušeností svých zaměstnanců v oboru a vybudoval slušné portfolio titulů s širokou škálou témat. Ať už jde o mrazivou hororovou atmosféru online slotu Vampire Bride, nebo zábavné fantasy vzrušení Dragons of Fortune, SYNOT se nebojí vyzkoušet pro své hráče různé věci. Ve skříňce SYNOTu najdete dokonce i hru s irskou tematikou, slot Lucky Pot.

Výherní automat Book of Secrets je pokusem společnosti proniknout na dobře prošlapaný trh. Zjistili jsme, že hra nejlépe funguje na tabletu prostřednictvím prohlížeče Google Chrome. V neohrabaném prohlížeči Internet Explorer tuto hru nezkoušejte.

Hry společnosti SYNOT se pyšní grafikou v rozlišení 720p a výherní automat Book of Secrets v tomto ohledu nezklamal. Válce se otáčejí plynule a během hry hraje na pozadí jemná egyptská melodie. Různé kostky, skarabeové a královské symboly vypadají ostře a čistě.

Ve slotu Book of Secrets najdete celou řadu sázek. Mince začínají na pouhých 5 Kč na řádek, ale maximální sázka 1000 Kč stačí ke spokojenosti hráčů s vysokými vklady. Funkce automatické hry vám umožní naprogramovat automatické spuštění 5 až 1 000 roztočení a po každém výherním roztočení je také možné zpřístupnit funkci gamble.

Tato funkce funguje jako standardní hra na hádání červené nebo černé: uhodněte barvu další karty vytažené z balíčku a zdvojnásobte svou výhru. Můžete také hrát na jistotu a vsadit jen polovinu nebo čtvrtinu své výhry na další kartu.

Jak jsme již zmínili, ve slotu Book of Secrets si musíte dát pozor na 10 symbolů. Symboly hracích karet jsou nezajímavé, stejně jako výplaty. Na válcích však mají tendenci padat poměrně pravidelně. Tři desítky, kluci nebo dámy vám vyplatí 0,5násobek celkové sázky, zatímco za pět stejných symbolů dostanete 10násobek. Symboly esa a krále vyplácejí 0,5násobek, 4násobek a 15násobek za trojici, čtveřici a pětici.

Dále nahoře najdete známé egyptské symboly. Za červený ornament ankh se vyplácí 0,5x až 75x. Abyste však získali výhru, stačí, když vám na výherní řadě padnou dva. Zelený brouk skarabeus vyplácí stejnou výhru. Zlatá hlava faraona je to, co naše neohrožená dobrodružka hledala. Tato kráska také vyplácí za dvě stejné kombinace (0,5x), ale za pět stejných kombinací je k dispozici větší jackpot v hodnotě 200x. A konečně sama hrdinka vyplácí jackpot tohoto slotu. Za dvě stejná čísla se vyplácí 1x z celkové sázky a pokud padnou tři, čtyři nebo pět stejných čísel, jsou k dispozici výhry 10x, 100x a 500x.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Book Of Secrets zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Book Of Secrets

Vydání: 01.02.2018
Druh hry: Automaty
Výrobce: SYNOT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 5
Téma: Starověký Egypt
Bonus: Gamble, Free Spiny, Wild Symbol, Expanding Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: 96 %

Volatilita: Střední, Vysoká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Book Of Secrets

Book Of Secrets je 5válcový automat.