Burning Hot – online výherní automat

Pokud máte rádi výherní automaty s retro symboly, které jsou směsí symbolů štěstí a oblíbených ovocných symbolů, pak se vám bude líbit hra „Burning Hot“ od společnosti EGT. Za roztočení oblíbených ovocných symbolů, jako jsou melouny, třešně, pomeranče, hrozny a citrony, můžete vyhrát spoustu čtyř a pěticiferných výher, zatímco šťastné sedmičky, šťastné hvězdy a čtyřlístky jsou jen některé ze šťastných symbolů, za které můžete získat pořádné výhry.

Štěstí můžete mít kdykoli a všechny oblíbené ovocné symboly a symboly štěstí můžete získat náhodně hned při prvním roztočení. Na válcích najdete spoustu zralých třešní, pomerančů, citronů a švestek, které vám mohou vyplatit výhru až 2 000 mincí. Dvojnásobek si připíšete, když začnete trefovat zvonky, zatímco z melounů a hroznů můžete vytřískat až 10 000 mincí. Na vrcholu seznamu přání při roztočení jsou však šťastné sedmičky s nejvyšší výhrou až 60 000 mincí.

Ve hře najdete také 3 žhavé bonusové symboly, kterými jsou Scatter Star, Scatter Dollar Sign a Lucky 4-Leafed Shamrock. Symbol Scatter Star vás může oslnit výhrami až 2 000 mincí za pouhé 3 hvězdy, zatímco 5 x symbol Scatter Dollar vám může přinést výhru až 10 000 mincí. Čtyřlístek pro štěstí je mezitím divokým symbolem hry a nahradí všechny ostatní základní symboly na válcích 2, 3 a 4, aby se pokusil vytvořit několik výher.

Pokud jste vážně lovci banků, budete chtít své výhry využít v bonusové hře Double-Up Gamble Feature, v níž správné předpovězení, zda bude hrací karta červená nebo černá, zdvojnásobí vaši výhru. Můžete se však pokusit zdvojnásobit svou výhru pětkrát, což znamená, že i výhru 2 000 mincí můžete proměnit ve výhru 64 000 mincí.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Burning Hot zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Burning Hot

Vydání: 06.07.2014
Druh hry: Automaty
Výrobce: EGT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 5
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Gamble, Progressive Jackpot, Wild Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: 96.45 %

Volatilita: Nízká, Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč