Cleopatra Diamond Spins – online výherní automat

Cleopatra Diamond Spins je vzrušující online automat od IGT, který nabízí 20 výherních řad a pět válců. Hra nabízí bezplatný bonus s trojnásobným násobitelem a až 180 bezplatných roztočení. RTP tohoto slotu je 95,7 % a jeho nejvyšší výhra má hodnotu 10000x.

Cleopatra Diamond Spins RTP a volatilita

Výherní automat Cleopatra Diamond Spins nabízí výplatní poměr RTP 95,7 %. To znamená, že pokud hráč vsadí 100 na kolo tohoto slotu Cleopatra, může očekávat návratnost 95 %. Mějte na paměti, že tato výplata je průměrná, takže ne každý hráč dosáhne průměrné návratnosti – a zase někteří by mohli. Je to opravdu o štěstí při losování.

Cleopatra Diamond Spins Slot je klasifikován jako hrací automat s nízkou až střední volatilitou, takže se malé výhry objevují poměrně často a sčítají se. To je v porovnání s automaty s vysokou volatilitou, kde jsou sice k dispozici větší výhry, ale jsou mnohem méně časté než u automatů s nižší volatilitou.

Pokud jste fanoušky starověkého Egypta, bude se vám líbit téma tohoto online slotu IGT, které kombinuje živou grafiku a barvy s přesvědčivými animacemi a zvukem. Samotná myšlenka starověkého Egypta nabízí obrovské množství historie a tajemství, a proto jsou válce fascinující a jistě zaujmou jak zkušené hráče automatů, tak i nováčky v tomto žánru. Obsahuje rozpoznatelné ikony z egyptské historie, takže hráči mohou očekávat Sfingu, křivonožku nebo hejkala, brouky skarabeje, hieroglyfy a samozřejmě i samotnou Kleopatru!

Připojte k tomu realistické zvuky a nejmodernější efekty a získáte kvalitní hru, která byla pečlivě promyšlena a navržena s velkým ohledem na hráče. Museli byste jít hodně daleko, abyste našli automat, u kterého bylo tolik myšlenek věnováno zážitku a radosti hráče. Dokonce i hudba na pozadí hraje svou roli, protože tradiční zvuky kasina v kombinaci s hudbou s egyptskou tématikou skutečně vytvářejí atmosféru. Můžete si představit, že jste při hře připraveni na setkání se samotnou Kleopatrou!

Jak hrát Cleopatra Diamond Spins Slots

Hra Cleopatra Diamond Spins Slots bude známá těm, kteří mají rádi standardizované výherní řady. V této hře můžete očekávat 20 výherních řad, u kterých se můžete rozhodnout, kde a kdy se spustí. V podstatě platí, že čím více výherních řad je v akci, tím více příležitostí máte k získání důležité výherní kombinace! Výhry se zobrazují na levé straně hry, a když se vám poštěstí, můžete očekávat oslavné fanfáry!

Díky rozmezí velikosti sázek na mince můžete vsadit od 5 Kč do 1000 Kč. Jakmile se rozhodnete, které výherní řady si vyberete, pomocí znamének plus a minus zvolíte výši sázky na řadu a stisknete veledůležité tlačítko roztočení. V tomto okamžiku se začnou točit válce a je jen otázkou času, kdy se objeví vaše potenciální výhra.

Pokud se kdykoli budete chtít podívat, která kombinace vyplatí jakou výhru, najdete v pravém dolním rohu obrazovky tlačítko „i“, které zobrazí tabulku výplat. Pokud chcete hrát rychleji, můžete si zvolit automatickou hru, která vám umožní předem si zvolit počet roztočení.

Cleopatra Diamond Spins zdarma

Funkce roztočení zdarma je jedním z hlavních bonusů hry Cleopatra Diamond Spins. Pokud se vám podaří získat tři nebo více ikon Scatter (Sfinga), okamžitě získáte 15 bezplatných roztočení. Tato roztočení se automaticky 3x násobí, což z nich činí fantastickou výhru!

Cleopatra Diamond Spins je často součástí kolekce automatů, ve kterých online kasina nabízejí roztočení zdarma. Tato roztočení obvykle získáte po uvítacím balíčku na webu. Tato roztočení zdarma často vedou k výplatám skutečných peněz, které sice mohou obsahovat propadlé částky, ale i tak se sčítají se skutečnými výhrami.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Cleopatra Diamond Spins zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Cleopatra Diamond Spins

Vydání: 13.12.2019
Druh hry: Automaty
Výrobce: IGT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 20
Téma: Starověký Egypt
Bonus: Progressive Jackpot, Bonus symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95.7 %

Volatilita: Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Cleopatra Diamond Spins

Můžete hrát Cleopatra Diamond Spins Slots slot zdarma přímo zde na naší webové stránce.

Určitě existují! K dispozici je 15 roztočení, která lze spustit 180krát.

RTP hry Cleopatra Diamond Spins je 95,7 %.