Automat Cleopatra Gold zdarma

Cleopatra Gold
94%

RTP

Střední

Volatilita

20 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Cleopatra Gold
Vydání
VýrobceIGT
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Free spiny, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Starověký Egypt

Online automat Cleopatra Gold zdarma

Online automat Cleopatra Gold od výrobce IGT je jedním z nejpopulárnějších a nejhranejších automatů v online kasinu. Tento automat nabízí skvělý herní zážitek s jednoduchými, ale poutavými funkcemi a krásným egyptským tématem.

Grafika a animace na tomto automatu jsou opravdu impozantní a dodávají hře živý a atraktivní vzhled. Herní mechanismus je jednoduchý a intuitivní, což umožňuje i méně zkušeným hráčům rychle se naučit a začít hrát.

Cleopatra Gold obsahuje několik bonusových funkcí, jako je funkce náhodného bonusového kola nebo funkce výhry v obou směrech, což výrazně zvyšuje šance na výhru. Navíc je automat kompatibilní s většinou mobilních zařízení, takže si můžete užít hru kdekoliv a kdykoliv.

V závěru lze říci, že online automat Cleopatra Gold od výrobce IGT je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají zábavný a návykový herní zážitek s jednoduchými a poutavými funkcemi. Doporučujeme ho vyzkoušet.

 

Zajímavosti o automatu Cleopatra Gold

Online automat Cleopatra Gold od výrobce IGT je plný zajímavostí a nabízí hráčům nezapomenutelný herní zážitek. Tématem tohoto automatu je starověký Egypt a grafika a animace jsou detailní a působivé. Cleopatra Gold obsahuje funkce jako náhodné bonusové kolo, funkci výhry v obou směrech a symbol Wild, které zvyšují šance na výhru a dodávají hře zábavný prvek. Kompatibilní s většinou mobilních zařízení, takže si můžete užít hru kdekoliv a kdykoliv.

Mezi nejpopulárnější automaty v online kasinu, Cleopatra Gold patří mezi nejhranejší hry na trhu a důvody jsou jasné:

 • Téma: Automat Cleopatra Gold se inspiroval starověkým Egyptem a výrobce IGT vytvořil krásnou a detailní grafiku s tímto tématem.

 • Funkce: Automat Cleopatra Gold obsahuje několik zajímavých funkcí, jako je funkce náhodného bonusového kola, funkce výhry v obou směrech a symbol Wild. Tyto funkce zvyšují šance na výhru a dodávají hře zábavný prvek.

 • Kompatibilita: Automat Cleopatra Gold je kompatibilní s většinou mobilních zařízení, což umožňuje hráčům hru kdykoliv a kdekoliv.

 • Popularita: Cleopatra Gold je jedním z nejpopulárnějších automatů v online kasinu a patří mezi nejhranejší hry na trhu.

 • Jackpot: Automat Cleopatra Gold má vysoký jackpot, což přitahuje mnoho hráčů, kteří hledají šanci na výhru velkých peněz.

 

V závěru lze říci, že automat Cleopatra Gold od výrobce IGT je plný zajímavostí a nabízí skvělý herní zážitek s jednoduchými a poutavými funkcemi.

 

Funkce automatu Cleopatra Gold

Automat Cleopatra Gold od výrobce IGT je plný funkcí, které přidávají hře zábavný prvek a zvyšují šance na výhru. Tyto funkce zahrnují náhodné bonusové kolo, funkci výhry v obou směrech, symbol Wild a autoplay.

Náhodné bonusové kolo umožňuje hráčům aktivovat šanci na výhru většího množství peněz během hry. Funkce výhry v obou směrech umožňuje hráčům vyhrát na libovolné lince, ať už odleva nebo odprava. Symbol Wild může nahradit libovolný jiný symbol na výherní linii a zvýšit tak šance na výhru. Funkce autoplay usnadňuje hru tím, že umožňuje hráčům nastavit počet automatických spinů.

Cleopatra Gold také nabízí vysoký jackpot, což přitahuje mnoho hráčů, kteří hledají šanci na výhru velkých peněz. Tyto funkce spolu s poutavou grafikou a animacemi dělají z automatu Cleopatra Gold skvělý herní zážitek.

Funkce automatu Cleopatra Gold v bodech: 

 • Náhodné bonusové kolo: Tuto funkci mohou hráči aktivovat náhodně během hry a získat tak šanci na výhru většího množství peněz.

 • Funkce výhry v obou směrech: Tuto funkci umožňuje hráčům vyhrát na libovolné lince, ať už odleva nebo odprava.

 • Symbol Wild: Symbol Wild může nahradit libovolný jiný symbol na výherní linii a tím zvýšit šance na výhru.

 • Autoplay: Funkce autoplay umožňuje hráčům nastavit počet automatických spinů a hru tak usnadnit.

 • Jackpot: Cleopatra Gold má vysoký jackpot, což přitahuje mnoho hráčů, kteří hledají šanci na výhru velkých peněz.

Tyto funkce spolu s poutavou grafikou a animacemi dělají z automatu Cleopatra Gold skvělý herní zážitek pro všechny typy hráčů.

 

O vývojáři automatů IGT

International Game Technology (IGT) je jedním z předních výrobců automatů na světě, který se zaměřuje na vývoj her pro online a offline kasina. Společnost byla založena v roce 1951 a od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů v oboru hazardních her. IGT se specializuje na vývoj her pro hrací automaty a má obrovský portfolií výherních automatů, které se objevují v kasinách po celém světě.

 

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

  Zveřejněno: 08.07.2023

  Naposledy aktualizováno: 8. 7. 2023

  Nejčastější otázky o automatu Cleopatra Gold