Cleopatra Gold – online výherní automat

Je pochopitelné, že společnost IGT chce pokračováním podojit jednu ze svých nejúspěšnějších her, ale vylepšit herní hit nemusí být snadné. Dilema, kterému musí v takové situaci čelit každý vývojář, je, zda se snažit o „lepší“ verzi původní hry, nebo jen o jinou verzi. Zdá se, že společnost IGT se v případě slotu Cleopatra Gold rozhodla pro druhou možnost.

Hra se odehrává na 5 válcích, 3 liniích a 20 způsobech výhry. RTP se bude pohybovat mezi 93,05 % a 95,97 %, což je o něco méně než průměr v oboru. Také maximální výhra 1 750x byla oproti původní hře výrazně snížena, což je trochu nepochopitelné.

Je zde zcela nová funkce rozšiřujících se respinů Wild, která pomáhá udržet hru vyváženější mezi základní hrou a bonusovým kolem. Využijete také 2 různé divoké symboly s násobitelem 2x, které se během bonusové hry roztočení zdarma zvýší na divoké symboly s násobitelem 3x. Grafika byla poněkud zmodernizována, ale ve skutečnosti to není velký rozdíl. Nevidíme, že by toto pokračování sesadilo z trůnu původní hru, jakmile novinka vyprchá.

Symboly Kleopatra Wild jsou zde zdaleka nejvýnosnějšími symboly a nejhodnotnějším regulérním symbolem je skarabeus. U některých symbolů je trochu těžké zjistit, co přesně mají znamenat, ale alespoň můžeme říct, že všechny souvisejí s egyptskou kulturou. K výhře potřebujete 3 až 5 stejných symbolů na výherní řadě a zde je výplatní tabulka slotu Cleopatra Gold:

  • Symboly Wild – Výplata 29,16x za 5 symbolů na výherní linii

  • Scarab – vyplácí 5x za 5 symbolů na výherní linii

  • Zlaté poháry – Výplata 5x za 5 na výherní linii

  • Zlatá tyč – Výplata 3,33x za 5 na výherní linii

  • Tyčinky – Vyplácí 2,5x za 5 na výherní linii

  • Horovo oko – vyplácí 2,5x za 5 výherních linií

  • Královské symboly – vyplácí 2x až 1,66x za 5 symbolů na výherní linii

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Cleopatra Gold zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Cleopatra Gold

Vydání: 26.03.2020
Druh hry: Automaty
Výrobce: IGT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 20
Téma: Starověký Egypt
Bonus: Free Spiny, Wild Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ne
RTP: 94.96 %

Volatilita: Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Cleopatra Gold

Můžete hrát Cleopatra Gold slot zdarma přímo zde na naší webové stránce. Vyberte si z této demo hry nebo z dalších stovky automatů zdarma, které na webu hostíme.

Ano, je. Než jsme automat 20 Golden Coins uznali za bezpečný, zkontrolovali jsme ho. Najděte si chutný uvítací bonus v bezpečném online kasinu, které hostí katalog her EGT, a začněte.

Ano, je. Výherní automat Cleopatra Gold je bezpečný, pokud hrajete v kasinu s licencí. Najděte si bezpečné online kasino přímo zde a získejte také štědrý uvítací bonus!