Colossus Hold – online výherní automat

Colossus: Hold & Win je automat vyvinutý renomovaným studiem xiSoftBet. Vydán byl 20.01.2022 a stal se hitem mezi fanoušky automatů pro svůj pohlcující engine a fantastické výtvarné zpracování. Tato recenze podrobně popisuje všechny jeho hlavní charakteristiky, které spolu s demo režimem zdarma dostupným na našich stránkách poskytují kompletní představu o zážitku, který získáte.

Colossus: Hold & Win je výherní automat se starořeckou tematikou a obří sochou Rhodského kolosu v centru pozornosti. Po technické stránce má automat Colossus: Hold & Win standardní hrací pole, které se skládá z pěti válců a 20 řad. Automat Colossus: Hold & Win si můžete zahrát od 0,20 do 20 eur za jedno roztočení.

Mezi funkcemi ve slotu Colossus: Hold & Win najdete respiny s možností vyhrát peněžní výhry nebo jackpoty. Využít můžete také divoké symboly, které se objevují na válcích 2, 3, 4 a 5 a mohou je zcela pokrýt. Divoké symboly se navíc objevují s násobiteli x2, x3, x5 nebo x10, takže můžete počítat se slušnými výhrami.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Colossus Hold zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Colossus Hold

Vydání: 20.01.2022
Druh hry: Automaty
Výrobce: iSoftBet
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 20
Téma: Ancient sloty
Bonus: Multiplier, Free Spiny, Wild Symbol, Expanding Symbol, Scatter symbol, Respins
Jackpot: Ne
RTP: 96 %

Volatilita: Vysoká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Colossus Hold & Win

Hrajte Colossus Hold & Win zdarma na naší webové stránce. Roztočte stovky demo automatů, včetně dalších špičkových her od iSoftBet a dalších automatů s tématikou starověkého Řecka s jackpotem.

Ano. Hra Colossus Hold & Win je kompatibilní s nejnovějšími iPhony a smartphony. Zahrajte si Colossus Hold & Win v nejlepších mobilních kasinech a získejte uvítací bonus pro hraní doma nebo na cestách.

Ano. Colossus Hold & Win je jedním z nejlepších online slotů od iSoftBet. Udeřte velká výherní komba s expandujícími násobiteli Wild a vyhrajte jackpot ve výši 10 000násobku vaší celkové sázky.

Vložte peníze do hry Colossus Hold & Win pomocí oblíbených kreditních karet, elektronických peněženek a online bankovnictví. Vložte v našich nejlepších online kasinech a získejte nejlepší uvítací nabídku.