Automat Crystal Miners zdarma

Crystal Miners
95%

RTP

Vysoká

Volatilita

40 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Crystal Miners
Vydání20.01.2020
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Free spiny, Progresivní jackpot, Respin, Wild symbol
Téma Šperky a drahokamy, Těžební sloty

Symboly Automatu Crystal Miners

Symbol Wild

Symbol Wild

Symbol WILD, jak ho známe a obdivujeme. Jeho hlavním účelem je substituovat ostatní symboly minerálů, aby vytvořil co nejlukrativnější kombinaci. Wild symbol v Crystal Miners má navíc schopnost se zvětšovat do obrovských rozměrů a zabírat tak více než jedno pole na válcích.

Symbol bonus

Symbol bonus

Podaří-li se vám získat tři až pět BONUS symbolů, těžaři nastoupí do akce. Aktivuje se bonusové kolo s 5 až 15 otočkami zdarma, počet kterých je určen počtem BONUS symbolů, které se vám podařilo vyhrát v předchozí hře. Bonusové kolo zahajuje krátká, ale poutavá animace. Volná zatočení se odehrávají podobně jako standardní hra, s tím rozdílem, že těžaři se pokoušejí přidat Wild symboly na herní plochu během otočení. Některým se to však nemusí podařit, takže musíte očekávat, že občas těžař spadne z herní obrazovky s Wild symbolem.

Crystal Miners – online automat od Apollo Games

Crystal Miners od společnosti Apollo Games je online automat s tématem těžby krystalů. Tento automat se skládá z 5 válců a 40 výherních linií a nabízí širokou škálu funkcí, jako jsou volitelné výherní linie, scatter symboly a wild symboly, které vám pomohou získat vyšší výhry. Kromě toho automat obsahuje také bonusovou hru, která vám umožní získat dodatečné výhry.

Crystal Miners je zábavný a poutavý automat, který nabízí hráčům skvělou herní zábavu a příležitost vyhrát vysoké výhry. Pokud hledáte automat, který vám nabídne skvělý herní zážitek a možnost vyhrát, rozhodně byste měli vyzkoušet Crystal Miners od společnosti Apollo Games.

Zajímavosti o automatu Crystal Miners

Crystal Miners od společnosti Apollo Games je plný zajímavostí, které přinášejí hráčům vynikající herní zážitek. Tyto zajímavosti zahrnují:

 1. Téma těžby krystalů: Automat se inspiroval tématem těžby krystalů a nabízí krásné grafické prvky a animace, které vás přenášejí do světa těžby.

 2. Vysoké výhry: Crystal Miners nabízí hráčům šanci vyhrát vysoké výhry díky 40 výherním liniím a bonusové hře.

 3. Bonusová hra: Automat obsahuje bonusovou hru, ve které můžete vyhrát dodatečné výhry.

 4. Wild symboly a scatter symboly: Wild symboly mohou nahradit jakýkoliv jiný symbol k vytvoření výherní kombinace, zatímco scatter symboly vám umožní získat výhry bez ohledu na pozici na válci.

 5. Snadné ovládání: Crystal Miners nabízí jednoduché a intuitivní ovládání, takže se budete moci soustředit na hraní a vyhrávání.

Toto jsou jen některé zajímavosti, které nabízí automat Crystal Miners. Rozhodně stojí za to vyzkoušet a zjistit, jaké další zajímavosti vás čekají.

Funkce automatu Crystal Miners

Online automat Crystal Miners od výrobce Apollo Games nabízí širokou škálu funkcí, které vám pomohou vyhrávat větší výhry. Tyto funkce zahrnují:

 • 40 výherních linií: Crystal Miners má až 40 výherních linií, což znamená, že máte větší šanci na výhru.

 • Bonusová hra: Automat obsahuje bonusovou hru, ve které můžete vyhrát dodatečné výhry.

 • Wild symboly a scatter symboly: Wild symboly mohou nahradit jakýkoliv jiný symbol k vytvoření výherní kombinace, zatímco scatter symboly vám umožní získat výhry bez ohledu na pozici na válci.

 • Snadné ovládání: Crystal Miners nabízí jednoduché a intuitivní ovládání, takže se budete moci soustředit na hraní a vyhrávání.

 • Krásné grafické prvky: Automat se inspiroval tématem těžby krystalů a nabízí krásné grafické prvky a animace.

Tyto funkce v kombinaci s vysokými výhrami a snadným ovládáním dělají z automatu Crystal Miners skvělou volbu pro každého, kdo hledá zábavnou a výherní hru.

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Crystal Miners

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

  Zveřejněno: 07.07.2023

  Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

  Nejčastější otázky o automatu Crystal Miners