Automat Crystal Miners zdarma

95%

RTP

Vysoká

Volatilita

40

Počet výherních linií

5

Počet válců

Rychlé info o Crystal Miners
Vydání 20.01.2020
Výrobce Apollo Games
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Free Spiny, Progressive Jackpot, Wild Symbol
Téma Šperky a drahokamy

Online automat Crystal Miners zdarma

Crystal Miners od společnosti Apollo Games je online automat s tématem těžby krystalů. Tento automat se skládá z 5 válců a 40 výherních linií a nabízí širokou škálu funkcí, jako jsou volitelné výherní linie, scatter symboly a wild symboly, které vám pomohou získat vyšší výhry. Kromě toho automat obsahuje také bonusovou hru, která vám umožní získat dodatečné výhry.

Crystal Miners je zábavný a poutavý automat, který nabízí hráčům skvělou herní zábavu a příležitost vyhrát vysoké výhry. Pokud hledáte automat, který vám nabídne skvělý herní zážitek a možnost vyhrát, rozhodně byste měli vyzkoušet Crystal Miners od společnosti Apollo Games.

 

Zajímavosti o automatu Crystal Miners

Crystal Miners od společnosti Apollo Games je plný zajímavostí, které přinášejí hráčům vynikající herní zážitek. Tyto zajímavosti zahrnují:

  1. Téma těžby krystalů: Automat se inspiroval tématem těžby krystalů a nabízí krásné grafické prvky a animace, které vás přenášejí do světa těžby.

  2. Vysoké výhry: Crystal Miners nabízí hráčům šanci vyhrát vysoké výhry díky 40 výherním liniím a bonusové hře.

  3. Bonusová hra: Automat obsahuje bonusovou hru, ve které můžete vyhrát dodatečné výhry.

  4. Wild symboly a scatter symboly: Wild symboly mohou nahradit jakýkoliv jiný symbol k vytvoření výherní kombinace, zatímco scatter symboly vám umožní získat výhry bez ohledu na pozici na válci.

  5. Snadné ovládání: Crystal Miners nabízí jednoduché a intuitivní ovládání, takže se budete moci soustředit na hraní a vyhrávání.

 

Toto jsou jen některé zajímavosti, které nabízí automat Crystal Miners od společnosti Apollo Games. Rozhodně stojí za to vyzkoušet a zjistit, jaké další zajímavosti vás čekají.

 

Funkce automatu Crystal Miners

Online automat Crystal Miners od výrobce Apollo Games nabízí širokou škálu funkcí, které vám pomohou vyhrávat větší výhry. Tyto funkce zahrnují:

  • 40 výherních linií: Crystal Miners má až 40 výherních linií, což znamená, že máte větší šanci na výhru.

  • Bonusová hra: Automat obsahuje bonusovou hru, ve které můžete vyhrát dodatečné výhry.

  • Wild symboly a scatter symboly: Wild symboly mohou nahradit jakýkoliv jiný symbol k vytvoření výherní kombinace, zatímco scatter symboly vám umožní získat výhry bez ohledu na pozici na válci.

  • Snadné ovládání: Crystal Miners nabízí jednoduché a intuitivní ovládání, takže se budete moci soustředit na hraní a vyhrávání.

  • Krásné grafické prvky: Automat se inspiroval tématem těžby krystalů a nabízí krásné grafické prvky a animace.

 

Tyto funkce v kombinaci s vysokými výhrami a snadným ovládáním dělají z automatu Crystal Miners skvělou volbu pro každého, kdo hledá zábavnou a výherní hru.

 

O vývojáři Apollo Games

Apollo Games je český vývojář automatů, který se specializuje na výrobu kvalitních a zábavných her pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2005 a od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu s automaty v České republice a v Evropě.

Apollo Games se snaží vytvářet automaty s atraktivními tématy a moderními funkcemi, které jsou jednoduché na ovládání a nabízejí vysoké výhry. Společnost také dbá na to, aby všechny automaty splňovaly nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

 

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Fruiti XXL
94.87
Synot Games

Fruiti XXL

The Wild Job
98.05
Synot Games

The Wild Job

Marta Křížová

Zveřejněno: 14.02.2022

Naposledy aktualizováno: 6. 2. 2023

Nejčastější otázky o automatu Crystal Miners

Crystal Miners je vysoce zábavná 5válcová hra s 40 výherních linií.

Můžete si vyzkoušet Crystal Miners slot zdarma zde na naší webové stránce! Nepotřebujete žádné stahování ani registraci, jen okamžitý přístup k nejlepším slotům.

Pokud jste připraveni hrát Crystal Miners za peníze, náš seznam kasin s reálnými penězi je ideálním místem pro nalezení nejlepšího webu.

To záleží na vašich osobních preferencích. Vždy však doporučujeme přečíst si naše recenze automatů a vyzkoušet si hru zdarma, abyste zjistili, zda vám automat vyhovuje.