Crystal Miners – online výherní automat

Online automat Crystal Miners od nadějného vývojáře Apollo Games využívá oblíbenou hornickou tematiku a dává jí zbrusu nový nátěr. Namísto drsných horníků a dynamitu se tento automat vytasí s živou grafikou, roztomilými animovanými postavičkami a větším množstvím lesklých drahokamů, než byste unesli.

Výherní automat Crystal Miners není jen hezká tvářička – s obřími divokými symboly na válcích, hazardními hrami, kterým můžete dát šanci, a dokonce i bonusem za těžbu lávy se v tomto dole docela dobře pobavíte. Pokud jste příznivci stylu a obsahu v jednom balení, určitě si výherní automat Crystal Miners roztočte.

Vykopejte drahokamy a získejte nárazové výhry

Pokud hledáte hornický automat ze staré školy, nabídka společnosti Apollo Games vás možná překvapí. Na slotu Crystal Miners online není mnoho tradičního, od živých vizuálů až po postavičky v kresleném stylu. S HD vizuálními efekty, atraktivním zvukovým doprovodem a vzrušujícími animacemi je tento slot zcela vlastní záležitostí – a dělá to dobře.

Na rozdíl od mnoha jiných automatů na trhu zde nenajdete žádné piky, krále ani kluky – každý symbol je lesklý, jasně barevný drahokam. Každý symbol navíc zabírá na obrazovce spoustu místa a vyplňuje válce velmi uspokojivým způsobem. Hlavní hvězdou jsou bezpochyby speciální symboly, mezi nimiž jsou jak symboly Wild, tak i bonusové symboly, které jsou správně bizarní.

Vybírejte zlato a získejte spoustu výher

Když hrajete automat Crystal Miners online, máte k dispozici až 40 výherních řad a rozsáhlou mřížku 4×5, která zvyšuje šance na výhru. Kromě těchto čísel toho ale tento automat zase tolik neprozradí. Apollo Games inzeruje u svého slotu nastavitelné RTP, což znamená, že vaše šance na výhru se mohou v jednotlivých kasinech lišit.

Společnost Apollo Games sice také neprozrazuje volatilitu výherního automatu Crystal Miners, ale styl naznačuje, že spadá někam do středně vysokého pásma. Vývojář také inzeruje své min. a max. rozsahy plus max. výplaty jako zcela nastavitelné – což znamená, že to, co získáte, nebude přesně stejné v závislosti na výběru kasina.

Pokud jste fanoušky automatů s bohatými funkcemi, je pro vás automat Crystal Miners skvělou volbou. Součástí hry je standardně klasická hazardní funkce, která vám nabízí možnost získat dvojnásobek nebo nic ze své výhry tím, že uhodnete barvu karty. Je ideální pro ty, kteří mají rádi ve hře trochu většího rizika.

Další velkou funkcí je bonusová hra, která se spustí, když na válcích padne dostatečný počet bonusových symbolů. V bonusové hře se na válcích objeví náhodný počet bonusových symbolů Wild. Tyto symboly pak mohou po dokončení roztočení potenciálně spadnout z válců a odhalit pod nimi výherní kombinace, které zvýší vaše výhry.

Obří symboly jsou v současné generaci automatů velkým trendem a automat Crystal Miners online není výjimkou. Drahokamy tvoří kolosální symboly, když padnou ve skupině čtyř, což může zvýšit vaše výhry. Poslední funkcí je těžební funkce, při níž se na válce 2, 3 nebo 4 vylévá láva a umisťuje náhodné symboly, které zvyšují tento výherní potenciál.

Vyzkoušejte si automat Crystal Miners zdarma zde!

Jste připraveni zvednout krumpáč a pustit se do těžby? Online automat Crystal Miners je plný vzrušujících funkcí a živé grafiky. Pokud hledáte trochu neobvyklý zážitek na automatech, jsou tyto válce skvělým začátkem. Od kolosálních symbolů až po lávové řeky – tato roztočení nebudete chtít zastavit.

Pokud si chcete zahrát Crystal Miners zdarma a vyzkoušet všechny ty neuvěřitelné funkce, jste na správném místě. Naši plnou demoverzi si můžete vyzkoušet právě teď a tady. Nebo pokud se vám líbí vzhled vývojářské společnosti Apollo Games, ale tento automat není vaším šálkem čaje, máme pro vás spoustu dalších her, na které se můžete podívat. Podívejte se na naši kompletní knihovnu titulů Apollo Games zde.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Crystal Miners zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Crystal Miners

Vydání: 20.01.2020
Druh hry: Automaty
Výrobce: Apollo Games
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 40
Téma: Šperky a drahokamy
Bonus: Free Spiny, Progressive Jackpot, Wild Symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95 %

Volatilita: Vysoká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500 000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Crystal Miners

Crystal Miners je vysoce zábavná 5válcová hra s 40 výherních linií.

Můžete si vyzkoušet Crystal Miners slot zdarma zde na naší webové stránce! Nepotřebujete žádné stahování ani registraci, jen okamžitý přístup k nejlepším slotům.

Pokud jste připraveni hrát Crystal Miners za peníze, náš seznam kasin s reálnými penězi je ideálním místem pro nalezení nejlepšího webu.

To záleží na vašich osobních preferencích. Vždy však doporučujeme přečíst si naše recenze automatů a vyzkoušet si hru zdarma, abyste zjistili, zda vám automat vyhovuje.