Dice 81
95%

RTP

Vysoká

Volatilita

81 linií

Počet výherních linií

4 Válce

Počet válců

Rychlé info o Dice 81
Vydání10.09.2018
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Bonusová hra, Free spiny, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Joker automaty, Klasické automaty

Symboly Automatu Dice 81

Citron

Citron

Kiwi

Kiwi

Meloun

Meloun

Pomeranč

Pomeranč

Švestka

Švestka

Třešně

Třešně

Zvon

Zvon

Symbol Wild

Symbol Wild

Joker, známý také jako Wild symbol, dokáže zastupovat jakýkoliv chybějící symbol v potenciální výherní kombinaci. To znamená, že pokud byste měli na prvních třech válcích meloun a na čtvrtém se objevil Joker, doplní výherní kombinaci a vy tak získáte desetinásobek vaší sázky. Joker má současně nejvyšší hodnotu ve hře. Pokud se vám ho podaří otočit čtyřikrát, odměna ve výši 150-násobku vaší sázky na vás čeká.

Symbol Scatter

Symbol Scatter

Dalším unikátním prvkem je Scatter symbol, který je zastoupen hrací kostkou. Tento symbol vám může poskytnout bezplatné otočky neboli freespiny. Počet získaných otočení závisí na počtu kostek, které se vám podaří na válci otočit. Pokud získáte tři kostky, můžete si s nimi hodit. Číslo, které se objeví na kostce, určí počet vašich freespinů. Takže v tomto scénáři můžete získat 1 až 6 bezplatných otočení. Avšak pokud otočíte čtyři nebo více kostek, budete mít možnost hodit dvakrát, což vám může vynést 2 až 12 freespinů. Během bonusové hry s freespiny nemůžete získat další bezplatné otočky.

Dice 81 – online automat od Apollo Games

Online automat Dice 81 od vývojáře Apollo Games je jednoduchý a zábavný automat, který nabízí vysoké výhry. Tento automat má 4 válce a 81 výherních linií, což znamená, že hráči mají mnoho příležitostí k výhře. Automat má také vysoký RTP 95%, což znamená, že hráči mohou očekávat časté výhry a dlouhodobě udržitelný zážitek z hraní. Grafika a zvukové efekty v automatu jsou jednoduché, ale přesto atraktivní a dodávají hře jedinečný a zábavný charakter. Funkce v automatu jsou také jednoduché, ale nabízejí mnoho možností k výhře.

Funkce automatu Dice 81

Online automat nabízí jednoduché a zábavné funkce, které jsou ideální pro všechny typy hráčů. Automat má 4 válce a 81 výherních linií, což znamená, že hráči mají mnoho příležitostí k výhře. Funkce v automatu zahrnují wild symboly, které mohou nahradit jakýkoli jiný symbol k výhře, a scatter symboly, které mohou hráčům přinést dodatečné výhry. Navíc má automat vysoký RTP 95%, což znamená, že hráči mohou očekávat časté výhry a dlouhodobě udržitelný zážitek z hraní. Grafika a zvukové efekty v automatu jsou jednoduché, ale přesto atraktivní a dodávají hře jedinečný a zábavný charakter. Výhry v automatu se počítají od levého válce ke správnému, a hráči mohou vyhrát až x1000 svého vkladu. 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Dice 81

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Dice 81