Automat Dice 81 zdarma

95%

RTP

Vysoká

Volatilita

81

Počet výherních linií

4

Počet válců

Rychlé info o Dice 81
Vydání 10.09.2018
Výrobce Apollo Games
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Losování 50:50, Wild Symbol, Bonus symbol
Téma Ovocné automaty

Online automat Dice 81 zdarma

Online automat Dice 81 od vývojáře Apollo Games je jednoduchý a zábavný automat, který nabízí vysoké výhry. Tento automat má 4 válce a 81 výherních linií, což znamená, že hráči mají mnoho příležitostí k výhře. Automat má také vysoký RTP 95%, což znamená, že hráči mohou očekávat časté výhry a dlouhodobě udržitelný zážitek z hraní.

Grafika a zvukové efekty v automatu Dice 81 jsou jednoduché, ale přesto atraktivní a dodávají hře jedinečný a zábavný charakter. Funkce v automatu jsou také jednoduché, ale nabízejí mnoho možností k výhře.

Celkově lze říci, že online automat Dice 81 od Apollo Games je skvělou volbou pro hráče, kteří hledají jednoduchý a zábavný automat s vysokými výhrami. Automat nabízí skvělou hratelnost a atraktivní zážitek z hraní, což z něj dělá skvělou volbu pro všechny typy hráčů.

 

Funkce automatu Dice 81

Online automat Dice 81 od vývojáře Apollo Games nabízí jednoduché a zábavné funkce, které jsou ideální pro všechny typy hráčů. Automat má 4 válce a 81 výherních linií, což znamená, že hráči mají mnoho příležitostí k výhře. Funkce v automatu zahrnují wild symboly, které mohou nahradit jakýkoli jiný symbol k výhře, a scatter symboly, které mohou hráčům přinést dodatečné výhry.

Navíc má automat vysoký RTP 95%, což znamená, že hráči mohou očekávat časté výhry a dlouhodobě udržitelný zážitek z hraní. Grafika a zvukové efekty v automatu jsou jednoduché, ale přesto atraktivní a dodávají hře jedinečný a zábavný charakter.

Výhry v automatu Dice 81 se počítají od levého válce ke správnému, a hráči mohou vyhrát až x1000 svého vkladu. Celkově lze říci, že funkce v online automatu Dice 81 od Apollo Games jsou jednoduché, ale účinné a nabízejí mnoho možností k výhře. Tyto funkce jsou ideální pro všechny typy hráčů a zajistí skvělý zážitek z hraní.

 

O vývojáři automatů Apollo Games

Apollo Games je český vývojář herního softwaru, který se specializuje na výrobu online automatů. Společnost byla založena v roce 2007 a od té doby se stala jednou z předních firem v oboru. Apollo Games se vyznačuje kreativními a inovativními automaty s jednoduchými funkcemi a vysokým RTP. Společnost se snaží poskytnout svým hráčům jedinečný a zábavný zážitek při hraní svých automatů a udržuje si vysokou úroveň kvality a spolehlivosti.

 

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

81st Cabaret
98.03
Synot Games

81st Cabaret

Legends Of The Colosseum
98.09
Synot Games

Legends Of The Colosseum

Joker Dice
94
MrSlotty

Joker Dice

Marta Křížová

Zveřejněno: 14.02.2022

Naposledy aktualizováno: 6. 6. 2023

Nejčastější otázky o automatu Dice 81

Symbol Scatter je nadstandardní bonusový symbol se kterým můžete vyhrát náhodnou výhru či volné protočení.

Dice 81 je 4válcový automat s 81 výherními liniemi.