Dice Dragon – online výherní automat

Objevte čínskou kulturu z jiného úhlu s klasickou hrou plnou kostek a překvapení.

Dice Dragon je výherní automat vyvinutý společností eGaming, který hráče vezme na výlet. Díky přehledné hratelnosti a spoustě překvapení, na které se můžete těšit, se nenechte příliš dlouho mást jednoduchou grafickou atmosférou. Pokud jste ochotni vsadit něco navíc, možná budete překvapeni, kolik peněz vám může přistát v klíně.

Zjistěte více o hře Dice Dragon a naučte se číst tajemné znaky, které se objevují na obrazovce, díky naší kompletní recenzi hry.

Dice Dragon je dalším přírůstkem do poslední rodiny her inspirovaných čínským prostředím. Tentokrát se vývojáři drželi poměrně jednoduchých grafických prvků, aby hráčům poskytli příjemné herní prostředí.

Válce jsou zarámovány uvnitř velkého portálu, na jehož vrcholu je špičatá tašková střecha a všude kolem červené a zlaté ornamenty. Několik málo příkazových tlačítek, která budete potřebovat, se nachází v dolní části obrazovky a hra má jen málo detailů, které by odváděly vaši pozornost od samotných válců.

Dice Dragon je relativně klasicky vypadající výherní automat s dobrou grafikou, ale ničím příliš extravagantním. Uvidíme, zda bude hratelnost o něco honosnější příště.

Dice Dragon se drží několika základních pravidel a umožňuje hráčům dostat se do centra dění hned, nebo po několika kliknutích.

Hra je uspořádána kolem 5 válců se 40 pevnými výherními řadami. Řady naznačují, kde se na obrazovce mohou kombinace symbolů okamžitě proměnit v peněžní výhry. Váš první úkol spočívá ve výběru sázky pomocí tlačítka sázky pod válci, teprve poté můžete začít hrát. Každé roztočení se odehraje na všech 40 výherních řadách najednou.

Různé peněžní odměny, které jsou ve hře Dice Dragon k dispozici, se odvíjejí od kombinací symbolů a také od vaší aktuální sázky, z čehož vyplývá, že čím více peněz se rozhodnete na válce vsadit, tím větší odměnu můžete očekávat. Můžete dokonce použít tlačítko maximální sázky, abyste šli do všeho a zjistili, zda je štěstí na vaší straně.

Dice Dragon má také režim automatické hry, který vám umožní točit válce donekonečna s konstantní sázkou. Upravte si všechna tato nastavení podle svého uvážení a sledujte, co se stane, nikdy nevíte, jak blízko jackpotu ve skutečnosti můžete být.

Tajemné symboly k rozluštění

Dice Dragon je hra založená na kostkách, takže by vás nemělo překvapit, že všechny symboly na válcích jsou ve skutečnosti kostky. Podívejme se, jak zde vypadají a jakou hodnotu mohou mít.

Klasické kostky s čísly 1 až 6 jsou barevné a na válcích hry se vyskytují velmi často. Mohou mít hodnotu až 8násobku vaší aktuální sázky. Výherní kombinace se jako vždy skládají ze 3, 4 nebo 5 stejných symbolů na jedné z dostupných výherních řad.

Další základní symboly nesou čínské znaky pro květinu, vějíř, draka a krásu. S nimi můžete vyhrát až 50násobek své sázky na řadu. Jak vidíte, Dice Dragon nenabízí hned skutečné velké výhry – ale hledejme dál nějaké zajímavější možnosti.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Dice Dragon zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Dice Dragon

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 40
Téma: Orientální sloty
Bonus: Free Spiny, Wild Symbol, Scatter symbol, Mystery symbol
Jackpot: Ne
RTP: %

Volatilita: Střední, Vysoká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: