Dice Quest 2 – online výherní automat

Výherní automaty s kostkami jsou sice okrajovou kategorií, ale dokázaly si získat poměrně velkou pozornost a podnítit tak fantazii vývojářů, kteří stále přicházejí s novými nápady.

Dice Quest 2 je výherní automat vytvořený společností eGaming, který patří do této velmi zvláštní rodiny her. Děj se odehrává hluboko v džungli a hra obsahuje poměrně hodně prvků, které by vás mohly překvapit.

Od grafiky až po hratelnost, pojďme se na Dice Quest 2 důkladně podívat v naší kompletní recenzi hry ještě předtím, než si na válce vsadíte poprvé.

Hry s kostkami nebývají vždy těmi nejlépe vypadajícími hrami na trhu, ale Dice Quest 2 dokazuje, že je výjimkou z tohoto pravidla.

Válce jsou umístěny na kamenném oltáři ztraceném v džungli. Symboly rámují stromy a liány a po celé herní obrazovce jsou rozesety listy a květiny. Příkazová tlačítka pod válci jsou nenápadná a pečlivě integrovaná do samotného kamenného rámu.

Dice Quest 2 vypadá na hru založenou na kostkách překvapivě dobře, takže zapomeňte na své předsudky o tomto žánru a pojďme se podívat, jaká je hratelnost.

Hra Dice Quest 2 nabízí hráčům jednoduchá pravidla, dostatečně jednoduchá na to, aby se začátečníci mohli snadno a rychle pustit do válců.

Pět válců hry obsahuje 15 výherních řad, na kterých se kombinace symbolů mohou proměnit v peněžní výhry. Hráči musí začít výběrem sázky v příkazové liště pod válci a teprve poté mohou uzavřít svou první sázku. Tlačítko maximální sázky jim umožní vsadit vše najednou, vzhledem k tomu, že všechny výplaty ve hře Dice Quest 2 závisí jak na samotných kombinacích, tak na výši vaší sázky.

Každá výhra ve hře Dice Quest 2 způsobí, že příslušné symboly explodují a místo nich se objeví nové. S trochou štěstí můžete za výhru jednoho roztočení vytvořit celou řetězovou reakci výher. Hra s automatickým roztočením

je k dispozici také režim automatického hraní, který nechá válce na chvíli roztočit. Vámi zvolená sázka se bude opakovat stále dokola a vám nezbývá než si užívat botu a držet palce, abyste získali nějaké velké výhry.

Hlavní kostky jsou očíslovány od 1 do 6, přičemž odměny se pohybují od 1 do 10násobku aktuální hodnoty vaší sázky. Kvantita zde převažuje nad kvalitou, takže se snažte získat co nejvíce výher, abyste nakonec skončili s co největší odměnou.

Posledním symbolem je kamenná kostka, speciální plocha kostky, která může přinést až 15násobek vaší aktuální sázky. Na válcích se vyskytuje vzácněji, takže budete potřebovat trochu štěstí navíc, abyste získali takovou sumu peněz. Aby toho nebylo málo, Dice Quest 2 obsahuje také několik příjemných překvapení.

Hra Dice Quest 2 má speciální zelenou kostku, která je divokou kartou hry. Můžete ji použít k nahrazení ostatních kostek a získat tak nějaké výhry navíc, jejichž hodnota se okamžitě vynásobí dvěma.

Červená kostka je scatter, což znamená, že se zde nemusíte starat o výherní řady. Pro spuštění minihry Dice Quest 2 stačí, když na válcích najdete 3 nebo více symbolů Scatter najednou.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Dice Quest 2 zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Dice Quest 2

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 20
Téma: Ancient sloty
Bonus: Wild Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ne
RTP: %

Volatilita:
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč