Dicey Fruits – online výherní automat

Dicey fruits je online automat od výrobce her Synot. Má oficiální RTP 96,08 % a vykazuje střední variabilitu. Hraje se na sadě 3×3 válců, která vytváří 27 pevných výherních cest. Mezi funkce patří opakované roztočení a možnost hazardní hry.

Klasická sada válců, retro symboly ovoce, kostky ledu…. Ano, herní designér Synot v tomto koktejlu hracího automatu zasazeného do Antarktidy, který rozdává padající tučňáky po obrazovce, míchá věci dohromady.

Pokud to všechno zní trochu zmateně, nijak to neubírá na zábavnosti hry Dicey Fruits, která se hraje na sadě válců 3×3, jež generuje 27 způsobů s pevnou sázkou, které vyplácejí zleva doprava.

K dispozici je násobitel za celé válce, který přichází do hry, když jeden válec zaplní jediné ovoce. Dalším prvkem hry je volné roztočení, které se spustí, když se vytvoří výherní řada, a pokračuje, dokud nevznikne žádná výhra. Výherní kombinace se na válcích zmrazí, dokud tento režim hry neskončí. K dispozici je také možnost hazardní hry, ve které mohou hráči riskovat jen polovinu nebo celou svou výhru a hazardovat až desetkrát.

Ve hře je 8 výherních symbolů, přičemž ty s nejvyšší hodnotou jsou Lucky 7, Zvonek a Meloun. Hrozny a švestky jsou ovoce se střední hodnotou a pomeranč, citron a třešně jsou na konci.

Fanoušci tvorby tohoto designéra zde na naší stránce, najdou další automaty Synot, které si můžete zahrát zdarma, včetně slotu Synot’s Book of Secrets, který má podobné RTP, ale je vysoce variabilní.

Téma, grafika a zvuková stopa

Jedná se o klasický ovocný automat s mrazivým nádechem, kdy výherní řady zamrznou na místě a objeví se bonusová roztočení. Ve hře Dicey Fruits se ocitneme v zimní říši divů s perverzními tučňáky. Válce jsou orámované ledovými strukturami a v pozadí můžeme vidět další zmrzlé stavby.

Symboly mají klasický design, i když jsou mírně kostičkované, připravené na to, až se obalí ledem. Padají na místo za zvuku lámajícího se ledu a výhry vítá zvukový doprovod ve vysokém tempu.

Dicey Fruits RTP a variance

RTP hry Dicey Fruits se může lišit, oficiální RTP však činí 96,08 %. Doporučujeme vám, abyste se před hraním informovali ve vybraném kasinu. Hra vykazuje střední variabilitu a hráči nemusí na vytvoření výherních kombinací čekat příliš dlouho.

Velikosti výher

Velikosti sázek ve hře Dicey Fruits se pohybují od 5 Kč do 1000 Kč a tabulka výher pro trojice je následující:

  • Lucky 7 = x16

  • Zvonek = x8

  • Meloun = x4

  • Hrozny/švestky = x2

  • Pomeranče/citróny/třešně = x1

Bonusové funkce

Když na všech válcích najdete jedno ovoce, na všechny řady se uplatní násobitel x2. K dispozici je také hazardní funkce, v níž si hráč vybere barvu karty a může zdvojnásobit svou výhru. Zdvojnásobit můžete až desetkrát a můžete se rozhodnout riskovat jen polovinu své výhry.

Nakonec je tu funkce opětovného roztočení, která se spustí při získání výherní řady. Symboly tvořící řadu zamrznou na místě a vy máte volnou hru. Když vytvoříte další výherní řady, symboly nadále zamrzají na místě a získáte další volnou hru. Takto se pokračuje, dokud se nevytvoří nová výherní kombinace.

Skvělým doplňkem je volné roztočení spuštěné výherní řadou a hráči se v tomto režimu hry mohou jednou vydat na výherní sérii. Je tu také možnost zaplnit válce a spustit násobitel x2.

Tím, že do hry vtěsnal funkci gamble, nabídl designér hráčům také další šanci na zdvojnásobení.

Rozpětí sázek je dostatečně široké na to, aby přilákalo celou řadu hráčů, včetně hráčů s vysokými vklady, a my můžeme tento automat doporučit většině hráčů.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Dicey Fruits zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Dicey Fruits

Vydání: 25.10.2019
Druh hry: Automaty
Výrobce: SYNOT
Počet válců: 3
Počet výherních linií: 27
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Multiplier
Jackpot: Ne
RTP: 96.08 %

Volatilita: Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Blood

Oficiální RTP je 96,08 %, ale Dicey Fruits má celou řadu hodnot RTP a hráči by si měli ověřit podrobnosti v online kasinu, kde se rozhodli hrát.

Ne, ve hře Dicey Fruits není žádný symbol Wild, ale ostatní funkce to více než vynahrazují a díky střední variabilitě není těžké získat tři výherní řady.