Automat Double Game 2 zdarma

Double Game 2
95%

RTP

Volatilita

20 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Double Game 2
Vydání
VýrobceE-Gaming
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Multiplikátor, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Ovocné automaty, Retro automaty

Online automat Double Game 2 zdarma

Double Game 2 je nová vylepšená verze jednoho z nejoblíbenějších online automatů Double Game od vývojáře E-Gaming. S 5 válci a 20 výherními liniemi nabízí větší šance na výhru a napětí při každém roztočení. Funkce multiplier, wild symbol a scatter symbol přinášejí ještě větší zábavu a možnosti na výhru.

Double Game 2 se inspirovalo svým předchůdcem a snaží se ho překonat a nabídnout ještě lepší zážitek hráčům. Nový a vylepšený design nabízí větší interaktivitu a atraktivitu, což dělá z Double Game 2 perfektní volbu pro všechny milovníky online automatů.

Pokud jste fanouškem Double Game, určitě si nenechte ujít tuto novou a vylepšenou verzi. Double Game 2 nabízí více šancí na výhru a funkce, které ještě více zvyšují napětí a zábavu při hraní. Pokud hledáte nový a zábavný automat, rozhodně si zahrajte Double Game 2 od vývojáře E-Gaming.

 

Funkce automatu Double Game 2

Online automatu Double Game 2 od vývojáře E-Gaming přináší hráčům nejen pokračování úspěšného automatu Double Game, ale také několik nových funkcí, které zlepšují herní zážitek. Tyto funkce zahrnují multiplier, který zvyšuje výhry, wild symbol, který nahrazuje ostatní symboly v automatu, a scatter symbol, který aktivuje volné spiny. Tyto funkce spojené s vysokým RTP a atraktivní tématikou dodávají Double Game 2 nezapomenutelný herní zážitek pro všechny typy hráčů.

Automat Double Game 2 od vývojáře E-Gaming nabízí hráčům tři hlavní funkce, které jim umožňují zvýšit své šance na výhru. Tyto funkce zahrnují:

  • Multiplier: Tento symbol se násobí s celkovým výhrem, což znamená, že hráč může vyhrát více peněz, než kolik vsadil.

  • Wild Symbol: Wild symbol může nahrazovat jakýkoli jiný symbol na válci, což zvyšuje šanci na výhru.

  • Scatter Symbol: Scatter symbol vyhrává, pokud se objeví na libovolné pozici na válci, což znamená, že hráč může vyhrát, i když nejsou symboly na jedné výherní linii. Tyto symboly také aktivují bonusové hry a další funkce.

Tyto funkce pomáhají hráčům zlepšit své šance na výhru a zvýšit zábavu z hraní automatu Double Game 2.

 

O vývojáři automatů E-Gaming

E-Gaming je vývojářem online automatů, který se specializuje na výrobu her pro online kasina. Společnost se zaměřuje na vývoj moderních a zábavných automatů s vysokými výhrami a širokou škálou funkcí. Většina automatů od E-Gaming má moderní grafiku a interaktivní design, což zaručuje neuvěřitelnou zábavu a napětí pro hráče. Společnost je známá pro své inovativní nápady a schopnost vytvářet hry, které se vyznačují vysokým kvalitativním standardem. E-Gaming je jedním z nejúspěšnějších vývojářů online automatů a jejich hry jsou k dispozici v řadě online kasin po celém světě.

 

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Double Game 2

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 25. 1. 2024

    Nejčastější otázky o automatu Double Game 2