Automat Double Game zdarma

96.08%

RTP

Volatilita

20

Počet výherních linií

5

Počet válců

Rychlé info o Double Game
Vydání
Výrobce E-Gaming
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Multiplier, Wild Symbol, Scatter symbol
Téma Ovocné automaty

Online automat Double Game zdarma

Double Game od vývojáře automatů E-Gaming je jedinečným a zábavným způsobem jak si vychutnat hru na automatu. Tento automat nabízí 5 válců a 20 výherních linií, což zaručuje spoustu možností jak vyhrát. RTP tohoto automatu je 96,08% a téma automatu je inspirováno klasickými ovocnými automaty.

Double Game nabízí jedinečnou funkci „Double Game“, která vám umožňuje zdvojnásobit vaši výhru. Stačí jen správně odhadnout barvu karty. Tato funkce dodává hře dodatečný příval napětí a vzrušení.

Kromě této funkce, automat Double Game také nabízí možnost využití scatter symbolů a wild symbolů, které vám pomohou k rychlejšímu výhře. Grafika a animace tohoto automatu jsou na vysoké úrovni a dodávají hře příjemný a estetický dojem.

Celkově lze říct, že Online automat Double Game od vývojáře E-Gaming je skvělou volbou pro ty, kteří hledají zábavný a jednoduchý způsob jak vyhrát na automatu. Díky svým funkcím a vysokému RTP je tato hra velmi výhodná pro hráče a rozhodně stojí za to ji vyzkoušet.

 

Funkce automatu Double Game 

Automat Double Game od vývojáře e-gaming nabízí hráčům širokou škálu funkcí, které zlepšují zážitek ze hry a zvyšují šance na výhru. Tyto funkce zahrnují:

  • Wild Symbol – Toto symbol může nahradit jakýkoliv jiný symbol v automatu, kromě scatter symbolu, aby vytvořil výhernou kombinaci.

  • Scatter Symbol – Tyto symboly mohou vyhrát nezávisle na pozici na válcích a mohou aktivovat bonusovou funkci free spiny.

  • Bonusová funkce Free Spiny – Tyto funkce vám umožní hrát zdarma bez nutnosti platit a mohou vést k dalším výhrám.

  • Multiplier – Tyto funkce vám umožní násobit své výhry, což vám umožní vyhrát větší jackpot.

Vývojáři automatu Double Game se snažili vytvořit automat s bohatou funkčností, který bude zábavný a nabídne šance na výhru. Tyto funkce jistě splní očekávání i toho nejnáročnějšího hráče.

 

O vývojáři automatu E-Gaming

Vývojář automatu E-Gaming je společnost zabývající se tvorbou a distribucí online automatů pro herny a kasina. Společnost se soustředí na vývoj kvalitních a zábavných automatů s atraktivní grafikou a funkcemi, které přitahují hráče po celém světě. E-Gaming se snaží vytvářet automaty, které jsou jednoduché na ovládání, ale přitom nabízejí skvělou zábavu a možnost vysokých výher. S vynikajícími technologickými znalostmi a zkušenostmi je E-Gaming jedním z nejlepších vývojářů online automatů na trhu.

 

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Turbo Slots
95
Apollo Games

Turbo Slots

Hell Game
95
Apollo Games

Hell Game

Dice 81
95
Apollo Games

Dice 81

Marta Křížová

Zveřejněno: 24.02.2022

Naposledy aktualizováno: 6. 2. 2023

Nejčastější otázky o automatu Double Game

Automat Double Game má 5 válců.

Ano, automat Double Game je dostupný zdarma od vývojáře automatů E-Gaming na naší stránce.