Egypt Sky – online výherní automat

Pokud máte rádi výherní automaty s tématikou hledání pokladů, pak si zamilujete výherní automat Egypt Sky od společnosti EGT s tématikou starověkého Egypta. Na svých cestách budete mít šanci spatřit mnoho historických osobností a památek Egypta, včetně řeky Nil, boha slunce Ra, Kleopatry, vozů tažených koňmi, lodí a spousty hieroglyfů – a skvělou zprávou je, že za spatření všech z nich můžete vyhrát ceny. Budete mít také šanci vyhrát spoustu bonusových her včetně Wild Ankhs, Scatter Niles, Gamble Feature a Jackpot Pick-Me Bonus.

Existuje spousta způsobů, jak si z Egypta odnést spoustu pokladů, a nalezení a vyřešení některých hieroglyfů je skvělý způsob, jak začít s výhrami až 2 000 mincí. Nenechte svou loď odplout, protože ty mají hodnotu až 4 000 mincí, zatímco na vaše vozy čeká až 8 000 mincí. Když najdete kousek sexy královny Kleopatry, vyhrajete až 10 000 mincí, zatímco když najdete boha slunce Ra a uniknete jeho hněvu, vyhrajete až ne příliš slabých 40 000 mincí.

Ve starověkém Egyptě budete chtít také co nejvíce řádit a klíčem k vytvoření ještě více výherních symbolů jsou Wild Ankhové, kteří mohou nahradit všechny ostatní výherní symboly, pokud se objeví na válcích 2, 3 a 4. Roztočte 3 až 5 symbolů Scatter (Nil) a vyhrajete 3 až 7 bezplatných roztočení, během nichž se symboly Wild Ankh mohou rozšířit na celý válec. Za symboly Scatter Nile můžete také získat okamžité výhry až 160 000 mincí. Po každém roztočení můžete mít také štěstí a získat speciální bonusový jackpot. Budete přeneseni do speciální místnosti, kde najdete 12 hracích karet otočených lícem dolů. Jednoduše je začněte sbírat, abyste odhalili okamžité výhry – a můžete sbírat, dokud nenajdete 3 karty stejné barvy. Všechny výhry nižší než 15 000 mincí můžete také vsadit na bonusovou hru Gamble, ve které stačí uhodnout, zda bude karta červená nebo černá.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Egypt Sky zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Egypt Sky

Vydání: 16.07.2014
Druh hry: Automaty
Výrobce: EGT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 40
Téma: Starověký Egypt
Bonus: Gamble, Free Spiny, Progressive Jackpot, Wild Symbol, Expanding Symbol
Jackpot: Ano
RTP: 96.3 %

Volatilita: Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Blood

Právě zde na naší webové stránce, nabízíme demo slotu Egypt Sky. Ale to není všechno. Zdarma si můžete zahrát i stovky dalších her.

Bezpečné a zodpovědné hraní by mělo být prioritou každého hráče. Pokud chcete najít místo, kde si zahrát slot Egypt Sky, podívejte se na náš seznam bezpečných online kasin.

Pokud máte rádi výherní automaty z retro heren a období starověkého Egypta, pak je pro vás automat Egypt Sky jako stvořený. Je to jeden z našich nejlepších online slotů.