El Dorado Treasure – online výherní automat

Apollo Games se svým automatem El Dorado Treasure navštěvuje starověkou říši Aztéků. Na pěti válcích a pěti výherních řadách se objevují barevné symboly, bohatě zdobené ve stylu, který odpovídá tématu.

Symboly naskládané na sebe vytvářejí násobitele výher a ve vzrušující karetní hazardní hře máte možnost výhry několikanásobně zvýšit. Zahrajte si slot El Dorado Treasure online a můžete vyhrát 500násobek svého vkladu v základních hrách nebo 16 000násobek, pokud s vámi budou v gamble kole stát aztéčtí bohové.

Zda bájné město El Dorado někdy existovalo, se dodnes neví, ale španělští conquistadoři při hledání zlata prohledali většinu Střední a Jižní Ameriky. Online slot El Dorado Treasure zaplní své válce cennými, velmi detailními symboly, které z něj dělají fantasticky vypadající přírůstek do široké nabídky automatů s aztéckou tematikou.

Přestože jsou zde použity symboly hracích karet, vývojář, česká společnost Apollo Games, přidala ke každému z nich spoustu jemných detailů. Mezi symboly vyšších hodnot patří obřadní nůž, stylizovaný pták a zachmuřený obraz boha slunce. Každý válec odděluje animovaná vinná réva, a když vám padne výhra, trochu se pohnou i příslušné symboly.

Hra je optimalizovaná pro počítače i mobilní zařízení a je vybavena zvukovým doprovodem složeným ze zvuků strojů, pípání a znělek, což zní na každém zařízení trochu moc.

I když výherní automat El Dorado Treasure nenabízí nic zvlášť nového, kombinace klasického aztéckého motivu, stylových symbolů a snadno spustitelných funkcí stačí k tomu, abychom vám tuto hru doporučili.

Stacked Wilds a násobitelé výher z bloků karetních symbolů dodávají hře vzrušení, a pokud chcete mít šanci na mnohonásobné zvýšení výhry, můžete vždy vstoupit do napínavého hazardního kola.

Roztočte válce a zahrajte si slot El Dorado Treasure online na stránkách Apollo Games, které najdete zde na našich stránkách.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat El Dorado Treasure zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 El Dorado Treasure

Vydání: 16.03.2020
Druh hry: Automaty
Výrobce: Apollo Games
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 5
Téma: Ancient sloty
Bonus: Multiplier, Expanding Symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95 %

Volatilita: Vysoká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry El Dorado Treasure

El Dorado Treasure je 5válcový automat.

Ano, můžete. Vyzkoušejte si hratelnost a bonusy, když si zahrajete automat El Dorado Treasure zdarma na těchto stránkách. Je to bezrizikový úvod do hry.

Bonusové funkce slotu El Dorado Treasure zahrnují expandující symboly Wild, násobitele výher a možnost hazardní hry. Náš průvodce nejlepšími online sloty odhaluje další hry plné funkcí.

Mnoho online kasin nabízí bonusy při prvních platbách nebo dokonce bonusové nabídky pro hru zdarma. Tyto kredity pak můžete použít na hraní výherního automatu El Dorado.