Enchanted Lamp – online výherní automat

Zahrajte si online výherní automat Enchanted Lamp a přivolejte modrého džina se zvláštními schopnostmi. Tato hra se šesti válci obsahuje obrázky inspirované arabským folklórem, jako je pohledný dobrodruh a krásná princezna.

Dávejte si pozor na kouzelnou lampu, která proměňuje symboly v extra divoké symboly, a k dispozici je také bonusový symbol, který spouští kolo roztočení zdarma! Během něj se při každém roztočení objeví další lampy.

Online automat Enchanted Lamp je k dispozici ve formátu pro stolní počítače i mobilní zařízení a plní přání díky možným výhrám až do výše 500násobku vaší sázky.

Spusťte výherní automat Enchanted Lamp na zvolené platformě a první, čeho si všimnete, je neobvyklých šest válců, které hru protínají. Na každém válci najdete čtyři symboly, takže hra obsahuje 24 symbolů. Stejně neobvyklých je 26 výherních řad a 16 mincí.

Světle fialové válce a jejich dekorativní okolí připomínají kouzelný koberec. Aladin, Jasmína a modrý džin se na válcích přidávají k turbanu, meči, broži a prstenu. Grafika je ostrá, v polorealistickém stylu, který se pohybuje někde mezi filmy Aladin z let 1992 a 2019.

Energický arabský soundtrack doplňuje blízkovýchodní styl, i když nám po chvíli přišel trochu repetitivní.

Tento barevný automat je dílem společnosti IGT, jednoho z nejstarších, největších a nejznámějších vývojářů her pro kamenné, online a mobilní weby.

Přivolejte džina vítězných kombinací

Usměvavý modrý džin je nejen výplatou nejvyšších výher, ale také divokým symbolem, který má moc působit jako ostatní, pokud se nachází na správném místě a doplňuje výherní sekvenci.

Skutečné kouzlo slotu Enchanted Lamp online začíná, když se lampa objeví náhodně. V úhledné animované sekvenci začne lampa zářit a poté se promění v jakýkoli jiný základní symbol. Všechny ostatní příklady stejného symbolu na válcích se promění v extra divoké symboly, které mohou doplnit řadu kombinací najednou.

Může se dokonce objevit několik lamp najednou, které promění několik symbolů v divoké symboly a přinesou masivní výhry.

Pokud na levém válci padne dekorativní bonusový symbol současně s kouzelnou lampou, spustí se deset bezplatných roztočení. Během tohoto kola slotu Enchanted Lamp online se lampa objeví v každém roztočení a pomůže vám získat další výhry!

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Enchanted Lamp zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Enchanted Lamp

Vydání: 21.05.2020
Druh hry: Automaty
Výrobce: IGT
Počet válců: 6
Počet výherních linií: 26
Téma: Orientální sloty
Bonus: Free Spiny, Wild Symbol
Jackpot: Ne
RTP: 94.11 %

Volatilita: Nízká, Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Enchanted Lamp

Určitě! Můžete hrát Enchanted Lamp slot zdarma na našich webových stránkách. Roztočte válce a zažijte vzrušení ze všech vzrušujících funkcí, aniž byste utratili jedinou korunu.

Výherní automat Enchanted Lamp můžete hrát v některém z našich doporučených kasin s reálnými penězi. Před prvním vkladem se ujistěte, že kasino hostí katalog her IGT!

Ano. Online automat Enchanted Lamp jsme testovali na různých zařízeních a zjistili jsme, že je kompatibilní se softwarem Android a iOS na počítači, tabletu i mobilu. Zaregistrujte se do skvělého mobilního kasina ještě dnes!