Farmer Jack – online výherní automat

Chcete vědět, jak to vypadá na farmě? Farmer Jack je zábavný online výherní automat s farmářskou tématikou, který navrhla a vydala společnost e-Gaming. Tento výherní automat je vybaven jedinečnou grafikou, která má podobu zajímavých ilustrací umístěných na bílých válcích a obrázku na pozadí, na kterém vidíte pole.

Farmer Jack se hraje na 5 válcích a má 40 výherních linií. Hráči by měli očekávat, že v tomto online slotu najdou deset běžných symbolů – kuře, šest hracích karet z květin, prase, krávu a koně. Na druhé straně jsou v tomto výherním automatu dva speciální symboly. Především je tu symbol Wild, který vypadá jako logo této hry. Jedná se o nejcennější symbol, který má moc v případě potřeby nahradit všechny běžné symboly. Mějte na paměti, že symbol Wild se může objevit na hromádce. Trakař je druhým speciálním symbolem – symbolem Scatter. Tento symbol najdete na třech prostředních válcích. Když vám padnou tři z nich najednou, aktivuje se pět roztočení zdarma.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Farmer Jack zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Farmer Jack

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 40
Téma: Funky sloty
Bonus: Multiplier, Free Spiny, Wild Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ne
RTP: %

Volatilita:
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč