Automat Flaming Dices zdarma

Flaming Dices

RTP

Volatilita

20 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Flaming Dices
Vydání
Výrobce
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Expanding symbol, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Kostky

Symboly Automatu Flaming Dices

Číslo 4

Číslo 4

Číslo 3

Číslo 3

Číslo 2

Číslo 2

Číslo 1

Číslo 1

Dice 7

Dice 7

Dice 6

Dice 6

Číslo 6

Číslo 6

Číslo 5

Číslo 5

Wild symbol

Wild symbol

Symbol Wild se rozšíří na 2., 3. a 4. válec pouze v případě, že je součástí výherní kombinace, a nahrazuje všechny ostatní symboly kromě symbolů Scatter.

Scatter symbol

Scatter symbol

3 nebo více scatter symbolů na všech válcích a na libovolné pozici vytvářejí výherní kombinaci.

Scatter symbol

Scatter symbol

3 scatter symboly na 1., 3. a 5. válci na libovolné pozici vytvářejí výherní kombinaci.

Flaming Dices – Vzrušující dobrodružství na válcích od eGaming

Flaming Dices je online automat od předního českého vývojáře automatů, společnosti eGaming. Tento automat s tématem kostek přináší hráčům ohnivé a vzrušující herní zážitky. Pojďme se podívat na funkce, které tento automat nabízí.

 

Funkce automatu Flaming Dices

Flaming Dices je vybaven různými funkcemi, které vám pomohou získat větší výhry a prožít napínavé chvíle na válcích. Zde je přehled klíčových funkcí:

  • Symbol Wild: Symbol Wild je zde reprezentován plamenem a nahrazuje jakýkoli jiný symbol na válcích. Pomáhá vám tvořit výherní kombinace tím, že doplňuje chybějící symboly.

  • Symbol Scatter: Symbol Scatter přináší ještě více vzrušení do hry. Pokud se vám podaří získat alespoň tři scatter symboly na válcích, aktivujete bonusovou funkci, která může zahrnovat například volné otočky nebo multiplikátory.

  • Expandující symbol Wild: Kromě toho Flaming Dices nabízí také expandující symbol Wild. Pokud se symbol Wild objeví na válcích, rozšíří se na celý válec a zvýší vaše šance na výhru.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

eGaming – Přední český vývojář automatů

Společnost eGaming se řadí mezi přední české vývojáře automatů a jejich hry jsou oblíbené u hráčů po celém světě. Flaming Dices je dalším příkladem jejich kvalitního a inovativního přístupu k vývoji her. Společnost eGaming se zaměřuje na vytváření zábavných her s atraktivní grafikou, poutavým herním prostředím a zajímavými funkcemi.

 

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Flaming Dices

Automaty zdarma 2024

Synot Games

Apollo Games

Zveřejněno: 13.07.2023

Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

Nejčastější otázky o automatu Flaming Dices