Four Fruits 2 – online výherní automat

Navzdory názvu je ve výherním automatu Four Fruits II od společnosti Apollo Games celkem šest symbolů ovoce. Tyto barevné ikony se objevují na čtyřech válcích, které v základních hrách křižuje deset výherních řad, a na 54 řadách během bonusového kola s roztočením zdarma.

Dalšími zajímavými prvky této klasické hry v ovocném stylu jsou symbol žolíka a možnost zdvojnásobit výhry znovu a znovu ve hře s hádáním karet. Je optimalizovaná pro mobilní telefony a počítače a slot Four Fruits II si můžete zahrát online na některých nejlépe hodnocených kasinech.

Třešně, citrony, pomeranče, švestky, hroznové víno a melouny – to vše jsou symboly. I když je grafika poměrně jednoduchá, je tu spousta barev, díky kterým symboly vyniknou na jejich stříbrném pozadí. Objevují se také zlaté zvonky a jasně červené sedmičky, stejně jako usměvavý kreslený Joker ve špičatém klobouku.

Stejně jako mnoho jiných automatů od české společnosti Apollo Games používá online automat Four Fruits ii jednoduché ovládání, které z něj činí ideální volbu pro nezkušené hráče. Slušný rozsah sázek jej však otevírá i zkušenějším hráčům, kteří hledají hru s ovocnou tématikou a několika šťavnatými doplňky.

Roztočení zdarma

Je zde několik bonusových funkcí, například žolík vyplácí nejvyšší výhry a zastupuje ostatní symboly jako divoký symbol. Pokud se nachází na správném místě, aby překlenul mezery v řadě stejných symbolů nebo aby doplnil výherní řadu, nahradí vás a vy stále dostanete výplatu.

Žolík nemůže fungovat jako bonusový symbol Scatter. Tento symbol v tropickém stylu, zdobený modrou vodou a zelenými listy, spustí deset bezplatných kol „Criss-Cross“, pokud padne na jakýchkoli třech nebo více místech najednou.

Roztočení Criss-Cross se odehrávají na stejném počtu válců, ale nyní máte k dispozici 54 výherních řad. Zjednodušeně řečeno; stačí, když se vám na libovolných řadách sejdou alespoň tři symboly zleva nebo zprava. To znamená, že během bonusových her je mnohem snazší urvat výhry z výherního automatu Four Fruits II.

K dispozici je ještě jedna rychlá bonusová hra, která se spustí, když se na libovolných místech objeví jakékoliv symboly ovoce v bloku 2×2. Získáte jedno bezplatné opakování válců, což není mnoho, ale hej, je to lepší než nic.

Hry s ovocnou tematikou jsou stále velmi populární a automat Four Fruits II je klasickou ukázkou toho, proč. Divoké symboly, respiny, hazardní kolo a lepší šance na sbírání výher během volných her dohromady dělají z tohoto slotu něco, co je o něco více naplněno funkcemi než mnoho podobných titulů.

Pokud se vám líbí tento styl a chcete si zahrát hru se zajímavými funkcemi, určitě si zahrajte automat Four Fruits II online. Najdete ho v nejlépe hodnocených kasinech, která jsou zde uvedena.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Four Fruits 2 zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Four Fruits 2

Vydání: 10.10.2018
Druh hry: Automaty
Výrobce: Apollo Games
Počet válců: 4
Počet výherních linií: 10
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Free Spiny, Progressive Jackpot, Losování 50:50, Bonus symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95 %

Volatilita: Vysoká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Four Fruits 2

Ano, stačí vytočit tři symboly Bonus a získáte free spiny.

Four fruits II přináší čtyřválcovou hru a s ní deset výherních linií.