Frozzy Fruits – online výherní automat

Jedním z nejlepších způsobů, jak překonat horké slunečné dny, je jíst mražené ovoce. Frozzy Fruits je online hrací automat navržený a vyvinutý společností e-Gaming, který se pravděpodobně inspiroval právě tímto tématem. Na vizuální stránce tohoto slotu není nic velkolepého, ale ikony vypadají pěkně a musíme říct, že i válce vypadají jedinečně díky ledovým blokům, které na nich najdete.

Frozzy Fruits má 5 válců a 36 výherních řad. Tato hra má diamantovou matici, což znamená, že na každém válci je různý počet řad. Co se týče běžných symbolů, najdete v tomto slotu osm takových symbolů – zvonky, ledovou sedmičku, hrozny, meloun, citron, třešně, pomeranč a švestku. Ledová sedmička je v tomto slotu symbolem s nejvyšší výplatou. Zmrzlý znak Wild je divoký symbol, který v případě potřeby nahrazuje všechny symboly. Zobrazuje se pouze na prvním a posledním válci. Dobré je, že tyto symboly Wild znásobí výhry, na kterých se podílejí.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Frozzy Fruits zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Frozzy Fruits

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 36
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Multiplier, Wild Symbol
Jackpot: Ne
RTP: %

Volatilita:
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč