Fruit Awards – online výherní automat

Výherní automat Fruit Awards od společnosti SYNOT Games je neobvyklý hned v několika ohledech. Téma předávání cen, kde jsou hvězdami hrozny, třešně, melouny a pomeranče, je rozhodně jedinečné, zatímco kombinace 4 válců a 81 výherních řad, které na nich probíhají, je také velmi osobitá.

Pomocí systému Criss Cross, který se objevuje v mnoha online výherních automatech od společnosti SYNOT, získávají hráči odměny vždy, když se na spojených válcích objeví 3 nebo 4 stejné typy symbolů, přičemž výplaty se počítají jako násobky spouštěcí sázky. Ke hře Fruit Awards za skutečné peníze stačí 5Kč, přičemž hráči si mohou tuto částku zvýšit až na vysoký limit 500Kč, nebo si jednoduše vyzkoušet kola výherních automatů zdarma Fruit Awards, pokud se cítí opatrní.

K symbolům ovoce se přidává jeden BAR a červená 7, což jsou tradiční symboly, ale je tu také zlatá hvězda, která vypadá jako cena a funguje jako divoký symbol, který násobí všechny linie, které doplní. Funkce gamble může potenciálně několikanásobně zdvojnásobit výhry, zatímco vysoké procento návratnosti pro hráče zajišťuje, že se jedná o férový a spolehlivý výherní automat.

Jasná a ostrá grafika dává tomuto kasinovému automatu vyniknout a za průhlednými válci hráči uvidí divadelní scénu s červenou oponou, zlatým okolím a dvojicí hvězdných cen, které sedí po obou stranách hry. Malé křížky označují dělící čáry mezi 4 válci a logo Criss Cross hráče informuje, že se nejedná o konvenční rozložení.

Něco dalšího, co není konvenční, je způsob, jakým 4 ze 6 symbolů ovoce mají všechny stejnou hodnotu, když na válcích padnou stejné příklady. Pokud se buď třešně, citrony, pomeranče nebo švestky zastaví na 3 válcích, vyplatí se výhra ve výši 1násobku spouštěcí sázky, zatímco při plném počtu 4 symbolů napříč hrou získáte výhru ve výši 4násobku sázky.

Meloun má hodnotu 4x nebo 40x a emblém BAR přináší výhry ve výši 6x nebo 60x, pokud se nachází na 3 nebo 4 válcích najednou. Nejvyšší výhry vytváří velké číslo 7, které má hodnotu 16x sázky, kdykoli se nachází na válcích 1, 2 a 3 napříč řadou, zatímco celá řada 4 válců vynáší 160x.

Divoké hvězdy a Multipliers

Hlavním bonusovým prvkem je zde symbol Wild – zlatá hvězda, který se může chovat jako kterýkoli jiný a doplnit tak výherní kombinace – buď vyplní mezery v řadě stejných symbolů, nebo prodlouží výherní řadu na pravý válec a vytvoří hodnotnější kombinaci.

Zároveň však znásobuje výhry, přičemž jeden symbol Wild v kombinaci zdvojnásobuje základní hodnotu, a pokud byly součástí řady 3 symboly Wild, výhra se násobí 4x. Nejlepším možným výsledkem je, když hráčům padnou 3 symboly Wild a jeden příklad libovolného symbolu, protože výsledná výhra bude vyplacena ve výši 8x nominální částky, kterou by měl symbol sám o sobě, a pokud to bude červená 7, hráči si odnesou 1280x svou spouštěcí sázku.

Zaslouží si ocenění?

Tento svérázný automat online kasina je zvláštní ovocný odvar, ale funguje dobře a kulisy divadla skvěle ladí s pěkně navrženým ovocem, BAR a sedmičkami na válcích. Při standardním hraní by mělo dojít ke spoustě spolehlivých výherních roztočení, protože je poměrně snadné seřadit na válcích 3 a více stejných symbolů.

Skutečnou hvězdou hry je však symbol divoké hvězdy, zejména když se na válcích objeví 2 nebo 3 z nich a sázejícím přinesou velké násobné výhry. Někomu možná bude chybět, že tu není žádné výrazné bonusové kolo, jako jsou například roztočení zdarma, ale to není smyslem klasických ovocných automatů a SYNOT vytvořil videoautomat Fruit Awards pro určité publikum, které jistě ocení snadnou hratelnost, tradiční symbol a stabilní výplaty.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Fruit Awards zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Fruit Awards

Vydání: 01.05.2017
Druh hry: Automaty
Výrobce: SYNOT
Počet válců: 3
Počet výherních linií: 81
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Gamble, Multiplier, Wild Symbol
Jackpot: Ne
RTP: 96 %

Volatilita: Nízká, Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč