Fruit Blaster – online výherní automat

Víme, že ovoce se vyskytuje na celé naší planetě, ale nevěděli jsme, že ho můžeme najít i ve vesmíru. Fruit Blaster je online hrací automat navržený a vydaný společností e-Gaming. Jedná se o jeden z automatů, které používají klasické symboly, ale tentokrát jsou ve velmi jasných barvách a černé pozadí, které představuje vesmír, je ještě více rozzáří.

Fruit Blaster je vybaven 5 válci a 30 výherními liniemi. Ve hře Fruit Blaster najdete sedm běžných symbolů – meloun, pomeranč, švestku, třešně, hroznové víno, citron a modrou sedmičku. Kombinace tří a více symbolů stejného typu na výherní řadě vám zajistí odměnu. Logo tohoto slotu je v roli divokého symbolu. Nahrazuje chybějící základní symboly, aby bylo možné dokončit výherní kombinace. Zároveň násobí výhry dvěma. Hvězda funguje jako symbol Scatter a přistání tří nebo více z nich na válcích aktivuje bonusovou funkci. Scattery, které se aktivace zúčastnily, se promění v astrální prsteny, které mají násobitele.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Fruit Blaster zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Fruit Blaster

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 3
Počet výherních linií: 20
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Multiplier, Wild Symbol, Bonus symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ne
RTP: %

Volatilita:
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč