Fruit Bomb – online výherní automat

Kdo by si pomyslel, že klasické výherní automaty mohou být tak zábavné? Fruit Bomb je online hrací automat od společnosti e-Gaming, který přichází s klasickým tématem a několika překvapeními. Tato překvapení nejsou vizuální, protože tento automat používá klasické vizuální prvky, jako jsou lesklé ikony, černé válce a kovové pozadí.

Fruit Bomb je vybaven 5 válci a obsahuje 5 válců. Švestka, hroznové víno, meloun, pomeranč, červená sedmička, třešně a citron – to jsou symboly, které najdete na seznamu běžných symbolů tohoto výherního automatu. Kdykoli vám na výherní linie padnou tři nebo více stejných symbolů, získáte odměnu. Nezapomeňte, že v této hře se výherní kombinace vyplácejí ve třech směrech. K dispozici je také symbol bomby, který je symbolem Wild. Nahrazuje chybějící základní symboly a doplňuje výherní kombinace, ale také náhodně přeměňuje několik symbolů kolem sebe.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Fruit Bomb zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Fruit Bomb

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 3
Počet výherních linií: 5
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Wild Symbol
Jackpot: Ne
RTP: %

Volatilita:
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč