Fruiti XXL – online výherní automat

Fruiti XXL je online automat od společnosti Synot. Tento titul má RTP 94,87 % a nízkou až střední variabilitu. Fruiti XXL má 100 sázkových cest, pět válců a čtyři řady. Hrajte a vyhrajte až 1 000násobek své sázky.

Na válcích Fruiti XXL, automatu ze staré školy s aktualizovaným vzhledem, najdete všechny tradiční symboly ovocných automatů. Tento pětiválcový čtyřřádkový online automat má fantastických 100 vždy zapnutých výherních řad, takže máte při každém roztočení více šancí na výhru.

Grafika a zvuky jsou aktualizovány tak, aby Fruiti XXL vstoupilo do 21. století. Symboly jsou krásně vykreslené a animace jsou rychlé a plynulé.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Fruiti XXL RTP

Pomyslný dlouhodobý průměr RTP hry Fruiti XXL je stanoven na 94,87 %, což je mnohem méně než průměrná míra u online automatů, která se obvykle pohybuje kolem 96 %. Nízká až střední volatilita by měla být příslibem velkého počtu výher poměrně nízké hodnoty, zatímco existuje možnost některých větších výher. Ty se samozřejmě neobjevují příliš často, takže byste o ně měli hrát trpělivě.

Výherní tabulka

Nejnižší možná sázka na jedno roztočení ve hře Fruiti XXL je 5 Kč a maximální sázka je 1000 Kč. Mezi touto minimální a maximální úrovní je řada možností, ale skoky mezi sázkami se zvětšují, jak se blížíte k maximální úrovni. Pokud vám padne 5 symbolů Scatter na libovolném místě válců, získáte fantastický 500násobek celkové sázky.

Podívejme se na některé další výhry z výherní tabulky, všechny jsou vyjádřeny jako násobek celkové sázky na jedno roztočení.

  • 5x sedmiček = 4x celková sázka

  • 5x meloun nebo švestka = 2x celková sázka.

  • 5x pomeranč, citron nebo třešně = 1x celková sázka.

Bonusové funkce Fruiti XXL

Ve hře Fruiti XXL nenajdete žádné výrazné bonusové funkce, jako jsou bezplatná kola nebo bonusové hry, a její hratelnost je tak jednoduchá, jak to jen jde. Symbol Wild nahrazuje všechny symboly s výjimkou symbolu Scatter. Pokud na výherní řadě padne pět symbolů Wild, získáte výhru ve výši 10násobku celkové sázky.

Po každém výherním roztočení mají hráči možnost hazardovat s výhrou z roztočení v hazardní hře. Pokud si vyberete hazardní hru, můžete si vybrat, zda věříte, že karta vyložená lícem dolů bude černá nebo červená. Správný odhad zdvojnásobí vaši výhru, zatímco při špatném odhadu o výhru z daného roztočení přijdete. V této hře máte možnost zdvojnásobit své výhry až desetkrát.

Pokud se na výhry z roztočení necítíte tak odvážně, máte možnost snížit vsazenou částku za roztočení karty na polovinu.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Fruiti XXL

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Fruit Joker

Vydání: 09.03.2020
Druh hry: Automaty
Výrobce: SYNOT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 100
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Gamble, Wild Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ne
RTP: 94.87 %

Volatilita: Nízká, Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Blood

Ano, díky režimu Synot online sloty zdarma je možné se podívat na hratelnost a bonusové funkce hry Fruiti XXL bez zaplacení jediného haléře. Režim volné hry je skvělý způsob, jak zjistit, zda je hra pro vás, aniž byste museli riskovat peníze. Pokud se chcete podívat, které další tituly si můžete vyzkoušet, prozkoumejte náš index titulů s demo režimem volné hry.