Automat Frutiki Tribe zdarma

Frutiki Tribe
95%

RTP

Střední

Volatilita

81 linií

Počet výherních linií

4 Válce

Počet válců

Rychlé info o Frutiki Tribe
Vydání20.9.2022
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Avalanche, Multiplikátor, Wild symbol
Téma Havajské automaty, Ovocné automaty

Symboly Automatu Frutiki Tribe

Třešně

Třešně

Hruška

Hruška

Pomeranč

Pomeranč

Citrón

Citrón

Broskev

Broskev

Švestka

Švestka

Hrozny

Hrozny

Meloun

Meloun

Wild symbol

Wild symbol

Symbol Wild nahrazuje ostatní symboly. Každý symbol Wild ve výherní linii násobí celkovou výhru x2.

Frutiki Tribe – online automat od Apollo Games

Vydejte se na živé a ovocné dobrodružství se vzrušujícím výherním automatem vytvořeným společností Apollo Games. Vydejte se do tropického ráje, kde na vás čeká kmen rozkošných ovocných postaviček, připravených vás dovést ke šťavnatým výhrám. Frutiki Tribe je vizuálně podmanivý automat, který je ukázkou důrazu vývojářů na detail a poutavou grafiku. Válce jsou plné pestrobarevných ovocných symbolů, z nichž každý má svou jedinečnou osobnost a šarm. Díky svěžímu tropickému pozadí a živým animacím vás každé roztočení vtáhne do živé a energické atmosféry.

Ale není to jen estetika, co dělá hru přitažlivou. Tento výherní automat nabízí celou řadu speciálních funkcí, které hraní okoření. Dávejte pozor na symboly Wild, které mohou nahradit jiné symboly a vytvořit tak výherní kombinace, a také na symboly Scatter, které mohou odemknout vzrušující bonusová kola a bezplatná kola. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní a plynulé hratelnosti je hra vhodná pro hráče všech úrovní. Připravte se tančit v rytmu džungle a objevovat bohaté odměny, které na vás v tomto ovocném ráji čekají. Připojte se k nám a zažijte osvěžující a zábavný výherní automat Frutiki Tribe.

Funkce automatu Frutiki Tribe

Frutiki Tribe nabízí celou řadu speciálních funkcí, které vám při objevování ovocného ráje dodají vzrušení a zvýší vaše šance na výhru. Zde jsou některé pozoruhodné funkce, které můžete v tomto nádherném slotu očekávat:

  1. Symbol Wild: Automat obsahuje divoké symboly představované maskotem kmene, které se často objevují jako symboly na sobě. Tyto symboly Wild mohou nahradit ostatní symboly (kromě symbolů Scatter) a pomoci vám vytvořit výherní kombinace, čímž se zvýší vaše šance na výhru.
  2. Násobitelé: Ve slotu se občas objevují násobiče, které mohou výrazně zvýšit vaše výhry. Tyto násobitele lze spustit prostřednictvím specifických kombinací symbolů nebo jako součást bonusových funkcí, které násobí vaši výhru předem stanoveným faktorem a potenciálně vedou k bohatým odměnám.

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Frutiki Tribe

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Frutiki Tribe