Gold Digger Megaways – online výherní automat

Animovaný prospektor a jeho pes se vracejí a přinášejí další zábavu s hornickou tématikou na automatu Gold Digger Megaways. K dispozici máte až 117 649 způsobů, jak seřadit symboly, a kaskády mohou vést k několika výherním kombinacím za sebou.

Zlaté nugety spouštějí respiny a modifikátory těžby vám mohou kdykoli pomoci vyrazit zlato.

Zahrajte si slot Gold Digger Megaways online v našem výběru nejlepších kasin a objevíte barevné symboly karet, krumpáč, lampu a další nezbytnosti s hornickou tematikou. Na šesti válcích se objeví také starý prospektor a sedmý, vodorovný válec v horní části. Celá hra se nese v kresleném stylu, s pěknými animacemi a dunivým kytarovým soundtrackem, který přináší akci do kasin iSoftbet.

Bonusů je tu zlatý důl. Symboly Dynamite Wild se mohou objevit na horním válci a kaskádový mechanismus válců odstraní všechny symboly, které jsou ve hře, a umožní těm nad nimi spadnout dolů. Kaskády běží tak dlouho, dokud vidíte nové výhry.

Kdykoli vám pomohou náhodné modifikátory – pes Boomer může maximalizovat počet Megaways, proměnit prohraná roztočení ve vítězná nebo umístit na válce dostatek zlatých nugetů, aby se spustilo kolo respins. Tato bonusová hra Gold Hold & Win se spustí také, když se před vámi objeví šest nebo více nugetů a každý z nich má peněžní hodnotu.

Zůstanou na místě a vy získáte tři respiny výherního automatu Gold Digger Megaways, přičemž jakékoli nové nugety vynulují počítadlo zpět na tři. Můžete zde vyhrát až stonásobné jackpoty nebo vám padnou modifikátory, které prodlouží válce, zvýší hodnoty nugetů, přidají další respiny nebo zvýší násobitele.

Připravte se na akční dobrodružství v podzemí. Online automat Gold Digger Megaways má příjemnou kreslenou atmosféru a napínavou hratelnost. Kaskády, modifikátory, respiny a jackpoty dávají dohromady potenciální výhry ve výši 28 000násobku vaší sázky, takže začněte kopat ještě dnes!

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Gold Digger Megaways zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Gold Digger Megaways

Vydání: 27.01.2022
Druh hry: Automaty
Výrobce: iSoftBet
Počet válců: 6
Počet výherních linií: 117649
Téma: Zlatý důl, Těžební sloty
Bonus: Multiplier, Free Spiny, Wild Symbol, Scatter symbol, Mystery symbol, Respins
Jackpot: Ano
RTP: 95.97 %

Volatilita: Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč