Automat Golden Treasure zdarma

Golden Treasure
92%

RTP

Střední

Volatilita

5 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Golden Treasure
Vydání
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Free spiny, Gamble, Scatter symbol
Téma Ovocné automaty, Retro automaty

Symboly Automatu Golden Treasure

Třešně

Třešně

Citron

Citron

Pomeranč

Pomeranč

Švestka

Švestka

Hrozny

Hrozny

Meloun

Meloun

Sedmička

Sedmička

Truhla (Bonus)

Truhla (Bonus)

V případě, že vám padnou 3 nebo více symbolů Truhly, získáváte možnost vyhrát otočky zdarma v bonusovém režimu. Při točení válců v bonusovém režimu se veškeré výhry ztrojnásobí.

Golden Treasure – online automat od Apollo Games

Vydejte se na vzrušující výpravu za nevýslovným bohatstvím ve hře Golden Treasure, podmanivém výherním automatu od společnosti Apollo Games. Připravte se na oslnění třpytivým zlatem a drahokamy, až budete točit válci a hledat své bohatství. Golden Treasure je vizuálně působivý automat, který je ukázkou snahy této společnosti o vytvoření ohromující grafiky a strhující hratelnosti. Válce zdobí symboly bohatství, včetně zlatých prutů, drahokamů a zdobených pokladů. Každé roztočení doprovází fascinující animace a podmanivý zvukový doprovod, který umocňuje luxusní atmosféru hry.

Není to však jen estetika, čím automat vyniká. Tento výherní automat nabízí řadu speciálních funkcí, které umocňují vzrušení a zvyšují vaše šance na vysokou výhru. Dávejte si pozor na symboly Wild, které mohou nahradit jiné symboly, bonusová kola, která nabízejí vzrušující interaktivní hru, a symboly Scatter, které mohou spustit bezplatná kola, abyste měli více příležitostí zbohatnout. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní a plynulé hratelnosti je hra vhodná pro začínající i zkušené hráče. Odhalte v sobě dobrodruha, roztočte válce a odhalte tajemství Zlatého pokladu v tomto podmanivém výherním automatu.

Funkce automatu Golden Treasure

Golden Treasure je plný speciálních funkcí, které hře dodávají vzrušení a potenciál pro značné výhry. Zde jsou některé z nejzajímavějších funkcí, které můžete v tomto podmanivém slotu očekávat:

  1. Multiplikátory: Automat občas zavádí násobitele, které mohou výrazně zvýšit vaše výhry. Tyto násobitele lze spustit prostřednictvím specifických kombinací symbolů nebo jako součást bonusových funkcí, které násobí vaši výhru předem stanoveným faktorem a mohou vést k výrazným odměnám.

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Golden Treasure

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Golden Treasure